Ojciec nie wiedział, że jego dzieci są gwałcone. Przez dwa lata!

 

W opolskim sądzie rozpoczął się proces dwóch mężczyzn oskarżonych o wielokrotne gwałty i dręczenie czwórki dzieci: trójki rodzeństwa i ich przybranej siostry. Koszmar maluchów trwał ponad dwa lata. Gdy ojciec znikał, by „pracować i pić”, matka zapraszała kolegów na libacje. Dzieci zeznały, że były wtedy męczone i gwałcone. Sprawę nagłośnił dziennik „Fakt”.

Gdy ojciec znikał z domu na kilka dni lub nawet tygodni, matka zapraszała dwóch znajomych na libacje, Mariusza D. (41 l.) i byłego męża Zygmunta Z. (56 l.). Gdy pijana traciła świadomość zaczynał się dramat. Dzieci opowiedziały o wszystkim dopiero wtedy, gdy znalazły się pod opieką rodziny zastępczej.

Sprawa zbulwersowała miejscową społeczność, a w internecie pojawiła się lawina komentarzy (imion i nazwisk komentujących nie podajemy, pisownia oryginalna):

Nie sąd ich skazać tylko więźniowie!

Powiem jak kmicic w potopie dajcie tego ordyńca w moje ręce to go na bukłaki przerobię.

No to powodzenia w pierdlu dla tych panow! Teraz ich beda gwalcic przez 5 lat!!!!

Jakim to trzeba byc zyciowym zerem….. Szok! Powinni w Polsce nakazac upublicznianie wizerunku! Pierdolami sie zajmuja, kto kogo ma mianowac a spoleczenstwo łoży na godne warunki zycia w wiezieniu dla takich larw spolecznych – uciac przyrodzenie i do kamieniolomow!!!!!! Czemu tym sie politycy nie zajma!!!!!!

Co za matka !!!! Powinna bycw tak samo karana jak ta trojka zwyrodnialcow

– Nic nie zrobiłem, jestem niewinny – mówi dziennikowi „Fakt” jeden z oskarżonych.

– Pod moją obecność w domu ja bym sobie na to nigdy nie pozwolił. – mówi „Faktowi” ojciec trójki dzieci Jarosław W.

Trójka dzieci (imion nie podajemy, 5l., 5l., 7l.) oraz ich przyrodnia siostra (15 l) zeznały, że były gwałcone i dręczone przez ojca najstarszej dziewczynki oraz jego kolegę.

W opolskim sądzie właśnie rozpoczął się ich proces. Matka nie usłyszała zarzutów.

Wywiad „Faktu” z ojcem trójki dzieci zobaczysz tutaj.

Zdjęcia zobacz tutaj.

GP, źródło: „Fakt”, fot.: screen z wywiadu przeprowadzonego przez „Fakt”.