Mikołaj z Klubem Karate-Do ENSO

W niedzielę 4 grudnia w krapkowickiej szkole sportowej na os. XXX-lecia odbyły się Mikołajki z Klubem ENSO. Blisko 200 uczestników zgłosiło się do udziału.

Mogliśmy zobaczyć przedstawienie o Mikołaju przygotowane przez zawodników Klubu ENSO. Odbyło się szkolenie z psem i praktyczne szkolenie medyczne. Rozegrano konkurencje sportowe, w których udział brały zarówno dzieci jak i rodzice oraz babcie.

Uczestnictwo w Turnieju – było darmowe – impreza finansowana była ze środków Klubu Karate-Do ENSO , z dotacji Gminy Krapkowice oraz ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św. Anny.

mikolaj-z-klubem-karate-do-enso-5

Gościliśmy Fundację Mam Marzenie, której działania wspieramy, a zebrane fundusze przeznaczone zostaną na spełnienie marzenia chorych dzieci.

Na koniec Mikołaj dzielił prezentami – nie było przegranych, wszyscy otrzymali nagrody. Patronat medialny objął Portal Krapkowice 24-7.com i TV Krapkowice.

Dziękuje wszystkim za liczne przybycie i udział w Turnieju. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji. Miło było zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

mikolaj-z-klubem-karate-do-enso

mikolaj-z-klubem-karate-do-enso-6

mikolaj-z-klubem-karate-do-enso-4

mikolaj-z-klubem-karate-do-enso-3

Prezes Klubu Karate-Do ENSO Janusz Bajorek

2 thoughts on “Mikołaj z Klubem Karate-Do ENSO

Comments are closed.