Kierownik przeszedł na emeryturę

Aspirant sztabowy Dariusz Kowalski – kierownik rewiru dzielnicowych Komisariatu Policji w Zdzieszowicach przeszedł na emeryturę. Po prawie 35 latach pracy i ponad 28 latach służby, wczorajszy dzień był ostatnim dniem pracy w mundurze.

Pełniący obowiązki Komendanta KPP Krapkowice podinspektor Jarosław Żak podziękował odchodzącemu na emeryturę policjantowi za zaangażowanie i pracę na rzecz mieszkańców Zdzieszowic.

Prawie całe życie zawodowe asp. sztab. D. Kowalskiego było związane ze Zdzieszowicami, gdzie zdobywając doświadczenie zawodowe w 1999r – od chwili powstania rewiru dzielnicowych został jego kierownikiem. Tą funkcję pełnił nieprzerwanie aż do wczoraj (3 sierpnia).

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Krapkowicach wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Zdzieszowicach nadkomisarzem Krzysztofem Księskim podziękowali za owocną współpracę i wręczyli pisemne podziękowania.

Policyjny emeryt od naczelników wydziałów oraz kolegów i koleżanek otrzymał życzenia zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Asp. sztab. Dariusz Kowalski podziękował wszystkim za lata współpracy.
KPP