Dzień Dziecka z Klubem Karate-Do ENSO

1 czerwca w Gospodarstwie Agroturystycznym Stary Młyn odbyła się kolejna edycja rodzinnego Pikniku i Turnieju dla dzieci. W piękne sobotnie popołudnie klubowicze wraz z rodzinami zjechali do Obrowca, by wspólnie świętować dzień dziecka i razem aktywnie spędzić czas.

Do udziału zgłosiło się 39 dzieci a najmłodszą uczestniczką była Sonia Nowak – lat 3. Bawiło się wspólnie blisko 90 osób. Rozegrane zostały cztery konkurencje w których zawodnicy rywalizowali o najlepsze lokaty, ale NAJWAŻNIEJSZA była dobra zabawa i uśmiech. Wszyscy wspierali się i dopingowali wzajemnie bawiąc się w poszczególnych konkurencjach.

Kiedy zakończyliśmy zmagania sportowe przyszedł czas na kiełbaskę z grila. Po pysznym jedzonku zostały wręczone medale i dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników turnieju.

Wyniki Turnieju : 1 miejsce – Sonia Nowak 2 miejsce – Martyna Ostrowska 2 miejsce – Franciszek Krawwiec 1 miejsce – Kacper Witek 2 miejsce – Hanna Lubaszka 2 miejsce – Stanisław Barysz 3 miejsce – Kowalczyk Milan , Ciemborowicz Antek, Nawalany Malwina 1 miejsce – Oskar Ostrowski 2 miejsce – Aleksandra Kuchnia 2 miejsce – Monika Barysz 3 miejsce – Savannah Haszkiewicz, Maja Gołabek , Liliane Batog 1 miejsce – Paweł Szczepanek 2 miejsce – Mateusz Szmit 2 miejsce – Marek Cichoń 3 miejsce – Zuzanna Witek , Marcel Skubała 1 miejsce – Marta Boronowska 2 miejsce – Jan Szczepanek 3 miejsce – Karolina Nowotny,Nikodem Wojciechowski, Stefan Lorens, Natalia Nawalany, Emilia Krumpietz, Paweł Szmit, Maksymilian Cichoń, Syriana Mańka 1 miejsce – Jakub Bajorek 2 miejsce – Jakub Witek 3 miejsce – Wiktoria Kuchnia, Paweł Krawiec, Sebastian Witek, Lukas Krumpietz,Maja Lorens, Dagmara Ostrowska.

Po dekoracjach zwycięzców Medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi ( a wszyscy byli wygrani ) wszak był to Dzień dziecka i najważniejsza była dobra zabawa Wykonaliśmy tradycyjne zdjęcie grupowe . Teraz czekała nas kolejna atrakcja tego pięknego dnia , a że pogoda dopisała i było gorąco wszyscy chętnie udali się by zobaczyć Samochód ratowniczo-gasniczy z Gogolina , którym przyjechał naczelnik Damian Caban. Po obejrzeniu pojazdu i jego wyposażenia przyszedł czas na wyczekiwaną bitwę wodną. Rozwinęliśmy dwie linie gaśnicze i chłodziliśmy się w strugach spadającej wody . To była niesamowita zabawa – wszyscy pozrzucali buty i na boso biegali w strumieniach wody. W rolę prądownika wcielił się Jakub Bajorek , Iza Witek i Lucjan Lubaszka a wszystkie dzieci i rodzice mogli zakosztować upragnionej chłodzącej kąpieli. Kiedy skończyła się woda wszyscy pomogli zwinąć sprzęt i pożegnaliśmy wóz bojowy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Gogolina.

Teraz przyszedł czas na kolejne zabawy na świeżym powietrzu do końca cudownego dnia. Piękne chwile uciekają szybko i tak dobiegł końca wspaniały sobotni dzień. Na pewno spotkamy się tu za rok – bo to już taka nasza tradycja – wspólna zabawa na świeżym powietrzu. Chcę podziękować pani Anicie i Piotrowi Wotzka z firmy PEBIT z Gogolina , którzy wsparli działania naszego Klubu i dzięki temu nasz piknik i turniej mógł być bardziej atrakcyjny .

Podziękowania dla Naczelnika OSP Gogolin Damiana Cabana , który odwiedził nas nowym samochodem ratowniczo-gaśniczym i uatrakcyjnił dzień dziecka . Podziękowania dla Prezesa OSP Gogolin i Wiceprezesa Klubu ENSO Lucjana Lubaszki, który zawsze pomaga przy organizacji i prowadzeniu zajęć. Podziękowania dla Sabiny i Dariusza Blaut którzy ugościli nas w swoim gospodarstwie – to niesamowite miejsce pełne uroku i niecodziennego klimatu. Gorące podziękowania dla Wszystkich , którzy pomogli przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju. Dzięki temu ten dzień dzieci mogą zaliczyć do bardzo udanych . Niesamowicie jest widzieć taką radość w oczach dzieci , kiedy aktywnie w gronie rodziny i znajomych spędza się czas.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Prezes Klubu Karate-Do ENSO Janusz Bajorek