Zniszczyli cudzą własność – zostali zatrzymani

Na 3600 złotych swoje straty wycenił właściciel jednego z hoteli po wizycie klientów. Przy innym zniszczeniu mienia nietrzeźwy mężczyzna po awanturze domowej postanowił zniszczyć drzwi od pomieszczeń piwnicznych w budynku wielorodzinnym… podpalając je. Kryminalni z Gogolina podejrzanych za popełnienie przestępstw już ustalili, zatrzymali i postawili zarzuty. Mężczyznom grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W grudniu właściciel jednego z hoteli powiadomił policjantów z Gogolina o zniszczeniu dwóch pokoi hotelowych, przez grupę osób. Wynajmujący dwa pokoje mężczyzna wraz ze znajomymi przez jedną noc, rozlewając napoje, rozbijając szklanki i kieliszki, wdeptując niedopałki papierosów doprowadził do porozcinania i nadpalenia wykładzin w dwóch pokojach hotelowych. Właściciel swoje straty wycenił na kwotę 3600 zł.

To nie jedyne ustalenia policjantów z Gogolina w związku z odnotowanymi zniszczeniami. W styczniu pracownik urzędu gminy w Gogolinie powiadomił miejscowych policjantów o zniszczeniu drzwi o wartości około 900 zł. Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców bloku, po awanturze w miejscu zamieszkania postanowił umyślnie podpalić drzwi w pomieszczeniach piwnicznych w budynku wielorodzinnym.

W ostatnich dniach kryminalni z Gogolina zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Biała – wynajmującego pokoje hotelowe oraz 25-letniego awanturnika, mieszkańca Gogolina. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia do których się przyznali

Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP