Znamy pełne listy kandydatów na radnych w Krapkowicach. Sprawdź na kogo możesz głosować!

Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła w końcu zatwierdzone i oficjalne listy kandydatów ubiegających się o mandat radnego w Krapkowicach. Sprawdź na kogo będziesz mógł oddać swój głos 21 października.

Radni będą startować w wyborach z pięciu komitetów: Prawo i Sprawiedliwość, Dla Krapkowic, KKW Macieja Sonika, Forum Ziemi Krapkowickiej oraz  Razem dla Obywateli.

OKRĘG NR 1

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 ZIMOCH Jan Zbigniew
2 KUREK Ryszard Piotr
3 KARWECKA Maria
4 KONWERSKI Kazimierz
5 JASIK Jerzy Marcin
6 KARSKA Alicja Paulina
7 GŁADKA-MAJEWSKA Małgorzata Danuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
1 KASIURA Andrzej
2 KANDZIORA Dariusz
3 HOLINEJ Adam
4 WŁODARCZYK Beata Hiacynta
5 UNSNER Krystian Teofil
6 WARZECHA Andrzej Józef
7 WALIGÓRA Jarosław Jerzy
8 KRUSZYNA Ewa Anna
9 POGORZELSKA Alina Katarzyna
10 PACION Małgorzata Justyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
1 MAŁKIEWICZ Andrzej Ryszard
2 BRZOZOWSKI Józef Marian
3 GUT Józef
4 ZDUN Jarosław Jan
5 SZAREK Małgorzata Zuzanna
6 MAKSELON Jagoda Zofia
7 MISIEWICZ Marcin Jacek
8 TREMBECKA Jolanta
9 ŁAPIŃSKA -ŠIMO Iwona Ewa
10 ROSOWSKI Robert Wojciech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
1 KASIURA Grzegorz Rafał
2 ADAMASZEK Krzysztof Waldemar
3 MALINOWSKA Katarzyna Bogusława
4 PRZEWŁOCKA Olga Aleksandra
5 NEC Robert

OKRĘG nr 1:
Miasto Krapkowice ulice: Wiejska, Bolesława Chrobrego, Strzelców Bytomskich, Elsnera, Andersa, Arki Bożka, Reja, Bolesława Prusa, Gustawa Morcinka, Reymonta, Wróblewskiego, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Kochanowskiego, Emilii Plater, Brzechwy, Korfantego, Plac Josepha Eichendorfa, Żeromskiego, Górna, Polna, Dębowa, Harcerska, Św. Józefa, Bohaterów Westerplatte, Broniewskiego, Bema, Zwycięstwa, Cegielniana, Grunwaldzka, Traugutta, I Dywizji, Dąbrowskiego, Korczaka, Armii Krajowej, Tuwima, Wyspiańskiego, Cypriana Kamila Norwida, Jana Kasprowicza, Transportowa, Jagiellońska, Leśna, Kopernika, Mickiewicza, Ligonia, Działkowa, Dambonia, Jakuba Kani, Krótka, Piastowska, Ogrodowa, Księdza Koziołka, 3 Maja, Damrota, Krasickiego, Hotelowa, Olimpijska, Księdza Duszy, Waryńskiego, Tomasza Baty, Chopina, Osiedle Sady, Miarki, Odrowążów, Aleja Jana Pawła II, Osiedle XXX lecia od nr 1 do 16, oraz nr 18 i 23 do końca, O. Maksymiliana Kolbe.

OKRĘG NR 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
1 BURZYK Marzanna
2 KRUMPIETZ Michał Łukasz
3 PIENTKA Karina Maria
4 FRIEDLA Bernard Joachim
5 KAMIŃSKA Anna Karina
6 TKOCZ Mariusz Rafał
7 BADEK-MURZYN Alicja Beata
8 WÓJCIK Anna Maria
9 MAGOSZ Denis Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
1 SONIK Maciej Ryszard
2 ROŻAŁOWSKI Witold Stanisław
3 BRZEZIŃSKA Krystyna
4 KIELAR Anna
5 MALINOWSKI Andrzej Marian
6 ORZECHOWSKI Adam Maciej
7 PIECHACZEK Emilia Justyna
8 DZIUK Karolina Maria
9 PIĘTKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KRAPKOWICKIEJ
1 ŻYŁKA Ireneusz Wiesław
2 BUKAŃSKA Jadwiga Beata
3 KRAUS Henryk
4 SZWAJNOS Anna Barbara
5 KOSACKA Aleksandra Małgorzata
6 DETKO Dawid Adam
7 OLENDER Jan Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
1 ĆWIRKO Paweł Tadeusz
2 CEGLARZ Tomasz Jan
3 DOBIERSKA Beata Elżbieta
4 WOCH Piotr Jan
5 KORYZMA- WÓJCIK Irena
6 KRAJKA Andrzej Piotr
7 WACKO Maria

OKRĘG nr 2
Miasto Krapkowice ulice: 1 Maja, Głowackiego, Rynek, Podgórna, Rybacka, Zamkowa, Przybrzeżna, Krawiecka, Kościelna, Wolności, Basztowa, Rodzinna, Młyńska, Kozielska, Sądowa, Opolska, Fabryczna, Osiedle Fabryczne, Kolejowa, Portowa, Dworcowa, Odrzańska, Wodna, Głęboka, Drzymały, Meblarska, Szkolna, Pocztowa, Wapienna, Słoneczna, Krasińskiego, Moniuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Konopnickiej, Limanowskiego, Kamienna, Staszica, Orkana, Bursztynowa, Kołłątaja, Prudnicka, Osiedle 1000 lecia, Aleja Lipowa, Kościuszki, Lompy, Dzierżonia, Parkowa, Mieszka I, Wyzwolenia, Czecha, Różana, Kusocińskiego, Marusarzówny, Malinowskiego, Sportowa, Azalii, Narcyzów, Bławatków, Stokrotek, Bzów, Konwalii, Mimozy, Tulipanów, Wrzosów, Przemysłowa, Liliowa, Jaśminowa, Storczyków, Niezapominajek, Maków, Malwy, Fiołkowa, Piwonii, Oleandrów, Kwiatowa, Słowackiego, Cicha, Osiedle Powstańców Śląskich, Aleja Burmistrza Adolfa Barona, Gimnazjalna, Kilińskiego.

OKRĘG NR 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC”
1 KOPPE Werner Alojzy
2 THIEL Artur Sebastian
3 LINEK Tomasz Mikołaj
4 KOCZULLA Dorota Małgorzata
5 RYBCZYK Teresa
6 KIRSCH-IŚCIŃSKA Ingeborga Maria
7 MAZUREK Paweł Piotr
8 JOSZKO Arnold Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
1 TOMALA Ewald Rajmund
2 CZAPLUK Krzysztof Marek
3 STOKŁOSA Łukasz Piotr
4 DROST Gertruda Elżbieta
5 HENICZEK Henryk Paweł
6 JENDRUSZ Natalia Joanna
7 MAJEWSKA Tamara Anna
8 PIECUCH Kamil Florian

Jednostki pomocnicze: Dąbrówka Górna; Rogów Opolski z przysiółkami: Posiłek i Skała; Gwoździce; Żywocice z przysiółkiem Ligota; Borek; Pietna; Żużela z częścią wsi Bąków; Kórnica: z częściami wsi Wygon, Czekaj oraz osadą Agnieszczyn; Nowy Dwór Prudnicki; Ściborowice z częściami wsi: Jarczowice i Wesoła; Steblów.

W gminie Gogolin zarejestrowano dwa komitety: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOACHIMA WOJTALI oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYK BLANIA.

W gminie Strzeleczki KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY.

W gminie Zdzieszowice KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STANUCHOWSKIEGO, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MŁODEGO POKOLENIA, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA TO PRZYSZŁOŚĆ.

Kandydaci na burmistrza w gminie Krapkowice:

Andrzej Kasiura – obecny burmistrz

Maciej Sonik – obecny starosta.

Data wyborów: 21 października.

Red., dane za: wybory2018.pkw.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *