Znamy najpiękniejszych ludzi Opolszczyzny: Miss i Mister 2018 wybrani!

19 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się finałowa gala wyborów najpiękniejszej kobiety i najprzystojniejszego mężczyzny naszego województwa. Tytuł Miss Opolszczyzny 2018 zdobyła 22-letnia Aleksandra Badora z Opola, a Misterem Opolszczyzny 2018 został 24-letni Bartłomiej Zajda. Dariusz Tkaczuk z Gogolina natomiast otrzymał tzw. „zieloną kartę”, czyli automatycznie zakwalifikował się do kolejnych etapów konkursu Mistera Polski. 

Gala rozpoczęła się od występu tanecznego, po którym ze sceny przywitała gości wice miss Polski 2013 i jednocześnie organizatorka konkursu Anna Pabiś wraz z prezydentem miasta Opola Arkadiuszem Wiśniewskim.

14 kandydatek do tytułu najpiękniejszej i 10 kandydatów do tytułu najprzystojniejszego pojawiało się na scenie w strojach wieczorowych, kąpielowych, a nawet… budowlanych. Na widzów czekała także moc atrakcji w postaci występów wokalnych czy tańca z ogniem.

Ostatecznie jury zdecydowało, że to 22-letnia studentka kosmetologii Aleksandra Badora otrzyma koronę najpiękniejszej, a 24-letni inżynier mechaniki i budowy, a także student Politechniki Opolskiej Bartłomiej Zajda otrzyma tytuł najprzystojniejszego.

To najważniejsze tytuły zdobyte tego wieczoru, ale nie jedyne. Tytuł miss foto powędrował do Aleksandry Zakowicz, z kolei tytuły:

– najbardziej energetycznej miss dla Aleksandry Badory,
– najsympatyczniejszej miss dla 23-letniej Karoliny Czernickiej z Biestrzynnika,
– II wicemiss dla 17-letniej Aleksandry Zakowicz z Łukowic Brzeskich,
– I wicemiss dla 20-letniej Patrycji Karolak z Westrza,
– miss Opola 2018 dla 19-letniej Kamili Złośnik z Nowaków.

Spośród wszystkich panów misterem Opola i jednocześnie misterem foto został Łuksza Szczerba, najsympatyczniejszym misterem – Michał Bernatowicz, II wicemisterem – Bartłomiej Barański, a I wicemisterem – Krzysztof Ślawski.

Pełna galeria zdjęć dostępna tutaj:

Patronem medialnym był  nasz portal Krapkowice24-7.com, a patronat honorowy objął Powiat Krapkowicki, który reprezentowała wice starosta Sabina Gorzkulla.

GP