Zaginiony Adam Galus poszukiwany

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Adama Galus zamieszkałego w Oleśnicy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony 6 maja 2017 r. około godziny 13:00 wyszedł z jednego z hoteli w Nysie i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Adam Galus

ur. 30.05.1988

zam. Oleśnica

Rysopis: ok. 187 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, waga ok.60 kg, włosy krótkie, brązowe, widoczne braki w uzębieniu, znak szczególny to tatuaż na lewym barku przedstawiający kod kreskowy.

Ubrany był w biało-szary dres, niebieskie półbuty, bluzkę z nadrukiem „Gmina Oleśnica”

Zaginiony  6 maja 2017  roku wyszedł z hotelu  w Nysie  i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Adama Galus, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.
KPP