Zaginiona Patrycja Surma

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionej Patrycji Surma.

Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona ostatni raz była widziana 19 kwietnia 2017 r. około godziny 14:00. W tym dniu dziewczyna wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Patrycja Surma lat 15

zam. Nysa ul. Grodzka

ur. 23.04.2001r.

Patrycja Surma w dniu zaginięcia ubrana była w: czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, czarne trampki do kostek, niebiesko-fioletowy szal typu komin.

Rysopis zaginionej: wzrost 168cm, szczupła waga około 48kg, głowa owalna, włosy długie proste jasne, oczy ciemne, braki w uzębieniu – brak 8 w dolnej szczęce, nos normalny, uszy normalne. Znaki szczególne blizna na brzuchu po usunięciu wyrostka robaczkowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Patrycji Surma , proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie tel. 77 409 09 03 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

KWP