Wywiad z Wiktorią Szymkiewicz, która powalczy o tytuł Miss Opolszczyzny 2017

Uczennica drugiej klasy ZS im. J. Kilińskiego w Krapkowicach Wiktoria Szymkiewicz walczy o tytuł Miss Opolszczyzny 2017. Nic dziwnego ze postanowiła wziąć udział w tym wydarzeniu, gdyż od zawsze interesował ją modeling i fotografia. O konkursie dowiedziała się z internetu i zaciekawiona nim postanowiła rozważyć tę decyzję. Przeczytaj wywiad z jedyną reprezentantką powiatu krapkowickiego w tym konkursie, którego patronem medialnym jest nasz portal Krapkowice24-7.com.

Wiktoria Szymkiewicz swoją przygodę z wyborami miss rozpoczęła od castingu, który odbył się 21 stycznia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Spośród 60 kandydatek zakwalifikowało się dwadzieścia dziewcząt. W tego typu konkursie uczestniczy pierwszy raz, dlatego jest to dla niej wspaniałe przeżycie i przygoda. której napewno nigdy nie zapomni.

Kto Cię namówił do wzięcia udziału w castingu do wyborów Miss Opolszczyzny?

Namówili mnie poniekąd rodzice, a poniekąd sama chciałam spróbować swoich sił w tym konkursie.

Jak traktujesz konkurs Miss Opolszczyzny?

Na pewno jest to wielka przygoda, a także możliwość do poznania innego świata oraz zdobycie ogromnego doświadczenia i licznych kontaktów. Taki konkurs pomaga kształtować swoje umiejętności i pasje.

Jak wam idą przygotowania do finału? Czy grafik jest bardzo napięty?

Praktycznie każdego dnia mamy coś do zrobienia, także jest dość napięty. Co weekend mamy próby choreograficzne w szkole tańca „Ramada”. Do finału musimy opanować aż 7 układów tanecznych, tak więc czeka mnie nie lada wyzwanie i ciężka praca. Oprócz tego mamy naszą prywatną grupę na facebooku, gdzie dostajemy różne zlecenia do wykonania lub informacje gdzie mamy się udać.

__________________________________________________________________________

CZYTAJ TAKŻE

__________________________________________________________________________

Czy między wami kandydatkami panuje przyjazna atmosfera? Jak bardzo wyczuwalna jest rywalizacja?

Jak najbardziej panuje miła atmosfera! Często pomagamy sobie nawzajem. Póki co nie wyczuwam rywalizacji. Mamy ze sobą naprawdę dobre kontakty, z czego się cieszę.

Co odbywa się na takich weekendowych zgrupowaniach?

Podczas takiego zgrupowania wydarzyło się naprawdę wiele! Już pierwszego dnia miałam okazję wystąpić w roli prezenterki w TVP3 Opole. Robiono nam zdjęcia do wizytówek, które niebawem ukażą się na stronie, a także odbędzie się głosowanie na „Miss Telewidzów TVP3 Opole”. Odbył się także konkurs „Miss Talent”, gdzie zaprezentowałam swoje osobiste fotografie pejzaży i natury. Miałam również okazję wziąć udział w Jubileuszowym Charytatywnym Balu Prezydenckim, w którym uczestniczyłam jako hostessa. Świetna przygoda! Niby to tylko trzy dni, a zdobyłam już ogromne doświadczenie.

Co dotychczas najbardziej Ci się podobało, a co sprawiło największą trudność?

Bardzo podobała mi się sesja wizerunkowa, której efekty także będzie można zobaczyć niebawem. Z kolei największą trudność sprawiły mi układy taneczne, ponieważ nie miałam styczności z tym w wcześniej.

__________________________________________________________________________

CZYTAJ TAKŻE

__________________________________________________________________________

Czy kandydatura w Miss ma jakikolwiek wpływ na Twoje życie prywatne? Czy jesteś teraz bardziej w centrum uwagi?

Szczerze mówiąc, trochę się zmieniło od tego czasu. Stałam się bardziej rozpoznawalna niż dotychczas. Wiele osób mi teraz kibicuje i wspiera jednocześnie.

Wiele dziewczyn nie miałoby na tyle odwagi, by wziąć udział w Miss. Jak zachęcisz do tego, by jednak spróbowały swoich sił w tym przedsięwzięciu?

Myślę, że każda z was o podobnym zamiłowaniu powinna spróbować swoich sił w tego typu konkursie. Zawsze można coś zyskać, a nic się nie straci. Poza tym liczy się przygoda jaką można w tym czasie przeżyć. Tak więc serdecznie zachęcam!

Dziękuję za rozmowę.

Do finału coraz bliżej, pracy coraz więcej, a walczyć jest o co. Tytuł Miss Opolszczyzny byłby przepustką do konkursu Miss Polski. Rozstrzygnięcie odbędzie się 27 maja w CWK w Opolu.


MK, fot. Grażyna Szymkiewicz

4 thoughts on “Wywiad z Wiktorią Szymkiewicz, która powalczy o tytuł Miss Opolszczyzny 2017

Comments are closed.