WOŚP na torze w Kamieniu Śląskim!

Ten finał to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, ale nie tylko. Tor wyścigowy Silesia Ring zagra po raz pierwszy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Chcecie zobaczyć samochody wyścigowe oklejone charakterystycznym serduszkiem, wziąć udział w licytacji pucharu Krzysztofa Hołowczyca, czy wznieść się w niebo balonem na uwięzi? To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w Kamieniu Śląskim.

Przygotowania idą pełną parą. Nie ma dnia, aby na Silesia Ring nie trafiła paczka z ciekawymi gadżetami przekazanymi przez motoryzacyjnych przyjaciół. Będzie je można wylicytować podczas finału. Ten rozpocznie się 13 stycznia już o godzinie 9:00, jak przystało na lokalizację – od wyścigu. Z tą różnicą, że zamiast szybkich samochodów, na torze pojawią się biegacze. Zawody pod nazwą „Policz się z cukrzycą” odbędą się na dystansie 5 kilometrów.

Oczywiście super samochodów nie zabraknie. Zobaczyć będzie można między innymi porsche, ferrari i lamborghini. Dźwięki płynące z silników będą dla wielu zapewne najlepszym orkiestrowym graniem, ale nie tylko te będzie można usłyszeć.

Na scenie rockowe klimaty oraz występy między innymi zespołu K.A.C, którego liderem jest niedawny finalista The Voice of Poland, a także zwycięzcy Mam Talent Lukasa Gogola. Oprócz tego możliwość jazdy symulatorem, loty balonem na uwięzi i światełko do nieba.

Gramy razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

2 thoughts on “WOŚP na torze w Kamieniu Śląskim!

  • 10 stycznia 2019 at 21:18
    Permalink

    zajebiście! A będzie można pojeździć czy tylko poogladac?

Comments are closed.