Wiktoria Szymkiewicz i MarkFryderyk Di Maggio – spotkanie najpiękniejszych krapkowiczan

8 marca z okazji Dnia Kobiet doszło do niecodziennego spotkania. Oto MarkFryderyk Di Maggio, który dostał się do półfinału Mistera Polski 2017 postanowił odwiedzić Wiktorię Szymkiewicz, jedyną reprezentantkę powiatu krapkowickiego w wyborach Miss Polski Opolszczyzny 2017. Nasz portal Krapkowice24-7.com też tam był!

Krapkowice stają się miastem najpiękniejszych Polek i Polaków! Zapoczątkował to wybór Malwiny Ratajczak na Miss Polonia 2005. Zdobyła ona także kilka innych tytułów, w tym Miss Baltic Sea 2006.

W minionym roku do finału Miss Polski Opolszczyzny dostały się aż cztery dziewczyny z powiatu krapkowickiego: Julia Dobiecka, Andżelina Hupka, Magdalena Repak i Patrycja Styrnal.

W tym roku w najważniejszych konkursach piękności Krapkowice mają nie tylko swoją reprezentantkę, ale i reprezentanta. 8 marca oboje się spotkali. W jakim celu?

– Pomyślałem, aby zrobić niespodziankę i zjawić się gdzieś, gdzie spotkałbym Wiktorię. – mówi nam MarkFryderyk Di Maggio, półfinalista Mister Polska 2017. – Tym miejscem była szkoła, do której uczęszcza. Przyniosłem ze sobą symboliczny kwiat, aby uczcić również z nią święto kobiet, a przy okazji sprawić trochę radości.

Nasz portal Krapkowice24-7.com, który od początku wspiera MarkFryderyka w wyborach, a także jest patronem medialnym Miss Polski Opolszczyzny 2017 był  obecny podczas tego spotkania. Jak na tę niecodzienną wizytę zareagowała Wiktoria?

– Byłam bardzo zaskoczona, że Mark zjawił się dzisiaj w szkole i wręczył mi kwiatka z okazji Dnia Kobiet. – mówi Wiktoria Szymkiewicz, kandydatka na miss. – Oczywiście moje zaskoczenie było bardzo pozytywne! Zupełnie się tego nie spodziewałam. Naprawdę mi miło, że mogę liczyć na wsparcie z jego strony w wyborach Miss Opolszczyzny. To dla mnie wiele znaczy. Mamy teraz podobną sytuację i kibicujemy sobie nawzajem, tym bardziej że jesteśmy z powiatu krapkowickiego.

To spotkanie pokazało, że kandydaci do najważniejszych tytułów miss i mister w naszym kraju wspierają się nawzajem. Ten miły gest sprawił, że czują się pewniejsi i mają świadomość, że są dopingowani przez innych.

– Cieszę się, że nie tylko ja w tym roku startuję w tego typu konkursie. – dodaje MarkFryderyk. – Jak najbardziej wspieram krapkowiczankę Wiem, że jest potrzebne wsparcie. Podczas takiego konkursu może wzrosnąć pewność siebie, ale może być też odwrotnie. Dlatego stwierdzam, że warto jest napełniać Wiktorię w pełni pozytywną energią. Niech próbuje i niech zdobywa tytuły oraz doświadczenia. Liczę, że będzie o niej głośno!

Już niebawem na łamach naszego portalu ukaże się wywiad z Wiktorią Szymkiewicz. Śledźcie także kolejne artykuły, w których będziemy informować Państwa o dalszych sukcesach krapkowiczan!

GP

2 thoughts on “Wiktoria Szymkiewicz i MarkFryderyk Di Maggio – spotkanie najpiękniejszych krapkowiczan

Comments are closed.