UWAGA! W Krępnej pojawili się podejrzani „handlarze o innej narodowości” [VIDEO]

Otrzymaliśmy informacje od jednej z naszych Czytelniczek, że dziś w Krępnej pojawiły się cztery osoby, które handlowały czymś, co wyglądało jak pościel. Jednak ich zachowanie wzbudziło czujność sąsiadów.

– Dzisiaj w godzinach 14:00 – 14:30 po Krępnej (ul. Jasiońska) kręciło sę czworo ludzi innej narodowości. – relacjonuje nasza Czytelniczka. – Dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn. Mieli ze sobą na sprzedaż coś, co wyglądało jak pościel. Orientując się, że prawdopodobnie nikogo nie ma w domu, jedna z kobiet próbowała najpierw wtargnąć na posesję, a następnie kiedy jej się nie udało starała się przez płot wyciągnąć małego, rasowego pieska. Gdy zorientowała się, że została zauważona spłoszyła się i wraz z trójką pozostałych wędrowców chwilę później wsiedli do białego busa, który przyjechał w bardzo krótkim czasie.

Otrzymaliśmy także fotografię i krótki filmik. Widać na nich osobników w kapturach, choć przecież nie padał deszcz. Filmik z kolei pokazuje spłoszonych przez sąsiadów „handlarzy”, którzy odjeżdżają busem.

Policja o całym zdarzeniu została już poinformowana.

Wraz z naszą Czytelniczką apelujemy o zamykanie drzwi i ochronę swoich pupili oraz zgłaszanie policji podobnych podejrzanych sytuacji, jeśli osoby te pojawią się w innych miejscowościach naszego regionu.

Red., fot. Czytelniczka