Uderzył znajomego siekierą w głowę

 

Po kłótni ze swoim znajomym kilkakrotnie uderzył go siekierą w głowę. W wyniku zadanych obrażeń ciała mężczyzna doznał poważnego urazu. Podejrzany, który sam zgłosił zdarzenie został przez mundurowych zatrzymany. 65-letni mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

28 lutego około 14:40 policjanci z Krapkowic otrzymali zgłoszenie od 65-letniego mieszkańca Krapkowic, o tym, że w jego mieszkaniu jest mężczyzna, którego kilkakrotnie uderzył w głowę obuchem siekiery. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, przed posesją zastali zgłaszającego z siekierą w rękach, a w mieszkaniu 42-latka z raną głowy. Wezwane przez policjantów pogotowie przewiozło poszkodowanego na oddział ratunkowy szpitala w Opolu.

Jak ustalili funkcjonariusze, w mieszkaniu pomiędzy dwoma nietrzeźwymi mężczyznami doszło do kłótni i awantury, podczas której 65-latek uderzył swojego znajomego siekierą w głowę.

Podejrzany o ciężkie uszkodzenie ciała został zatrzymany. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazał zbliżać mu się do pokrzywdzonego na odległość mniejszą niż 100 m.

KPP

One thought on “Uderzył znajomego siekierą w głowę

Comments are closed.