Stypendia za wyniki sportowe rozdane

Od 3600 do 1200 złotych. Takie wsparcie w 2019 roku trafi do 37 zawodników. 7 stycznia burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, zastępca burmistrza Romuald Haraf oraz radni Dariusz Kandziora i Adam Orzechowski wręczyli stypendia za wysokie wyniki sportowe. Wsparcie do sportowców trafiać będzie regularnie od stycznia do grudnia 2019 roku.

Wyróżnieni zostali przedstawiciele 5 klubów: Klubu Karate – Do Shotokan w Krapkowicach, sekcji tenisa stołowego Ludowego Zespołu Sportowego w Żywocicach, Klubu Sportowego „Otmęt” w Krapkowicach, Klubu Sportowego PV Volley Krapkowice oraz Klubu Sportowego UNIA Krapkowice.

Wręczonych zostało także 10 nagród za wysokie wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody trafiły do przedstawicieli 6 klubów: Klubu Sportowego PV Volley Krapkowice, Klubu Sportowego UNIA Krapkowice, Klubu Karate – Do Shotokan w Krapkowicach, Uczniowskiego Klubu Sportowego Spiders Krapkowice, Ludowego Klubu Sportowego Rolnik Biedrzychowice oraz Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie. Wypłata nagród jest jednorazowa.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za osiągnięcia w pracy nad własnym rozwojem, za upór i zdolność osiągania zamierzonych celów. Dziękujemy za wytrwałość, zapał, poświęcenie i życzymy samych mistrzowskich występów.

RU