Starostwo Powiatowe w Krapkowicach ze Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

12 stycznia 2018 r.  o godz. 18.00 w Hali widowiskowo-sportowej „Okrąglak” w Opolu odbyła się uroczysta Gala Laurów Umiejętności i Kompetencji. Srebrny Laur otrzymało Starostwo Powiatowe w Krapkowicach.

To XXVII edycja Laurów.

– Przedstawiciele Regionalnej Rady Gospodarki przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wspólnie z Zarządem Telewizji Polskiej S.A. oddział terenowy w Katowicach, redakcje: Radia Katowice S.A. i Trybuny Śląskiej – postanowili co roku nagradzać Laurami Umiejętności i Kompetencji nieprzeciętnych menedżerów, firmy, organizacje i instytucje, które wprowadzają skuteczne rozwiązania restrukturyzacyjne i torują drogę nowoczesnej gospodarce rynkowej, a także autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury i sztuki. – informuje organizator.

W tym roku Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji został przyznany także Starostwu Powiatowemu w Krapkowicach w kategorii „Załoga – wspólny sukces”.

– Wszystkim pracownikom naszego starostwa gratuluję i z całego serca dziękuję! – napisał na FB starosta Maciej Sonik. – Wśród laureatów dzisiejszej gali jest również spora reprezentacja społeczników i przedsiębiorców z naszego powiatu, którym również gratuluję i dziękuję za ich aktywność i zaangażowanie na rzecz naszych mieszkańców. 

Laury wręczane są od 1992 r.

GP, fot. Starosta Krapkowicki Maciej Sonik/fb