Siatkarski sezon na starcie

Zaczęła się jesień, tak więc w siatkarskich szeregach da się usłyszeć pewien szum. Szum całkiem przyjemny, gdyż zwiastujący początek kolejnego, emocjonującego sezonu sportowego. Rywalizację w Opolskiej Lidze Siatkówki Amatorów rozpoczął złożony pod koniec września spośród zawodników PV DTP, Mastoidei Krapkowice oraz reprezentantów ze Strzelec Opolskich zespół PV MASTOIDEA Krapkowice.

PV Volley Krapkowice pokaże się także na Mistrzostwach Miasta Amatorów w piłce siatkowej mężczyzn w Kędzierzynie Koźlu. Ważnym podkreślenia jest fakt, iż w ubiegłym roku MVP kędzierzyńskiej ligi został Sebastian Świderski, były reprezentant Polski, a także były trener i zawodnik drużyny ZAKSA Kędzierzyn Koźle, który aktualnie rozgrywa mecze w składzie ZAKSA Oldboys.

Młodsi reprezentanci krapkowickiej siatkówki czyli PV DTP II Krapkowice to młody „narybek” w rodzinie PV Volley. Chłopcy głównie w wieku ponadgimnazjalnym już w zeszłym sezonie pod okiem trenera Roberta Wojtasa szlifowali swoje umiejętności, by w tym roku postawić na coś więcej i udało się. W sezonie 2016/2017 oprócz sparingów z lokalnymi składami rozgrywać będą mecze w lidze w Strzelcach Opolskich. Wciąż jednak poszukują nowych twarzy i wzmocnienia każdej pozycji, dlatego zainteresowanych dołączeniem do drużyny prosi się o kontakt poprzez portal Facebook.

Nowy sezon już się rozpędza także życzymy wszystkim drużynom powodzenia i udanej, sportowej walki, oczywiście na zasadach „fair play” a zawodnikom braku kontuzji i zdobywania upragnionych tytułów MVP.
A. Stolarski „asto”