Przekaż Zuzi 1%

Już niedługo Zuzia Macheta, która wraz z rodziną przebywa teraz w Stanach Zjednoczonych rozpocznie terapię. Przed wylotem zbierano w ogólnopolskich akcjach pieniądze, 1,5 miliona dolarów, czyli 6 milionów złotych, które miały objąć przygotowanie Zuzi do terapii, terapię, a także opiekę do roku po przeszczepie.

Okazuje się jednak, że potrzeba więcej pieniędzy.
– W pewien październikowy dzień dowiedzieliśmy się, że trzeba zrobić wszystko z medycznego punktu widzenia, co pomoże Zuzi stanąć na nogi, bo inaczej nasze ukochane dziecko nie przeżyje terapii, nie przeżyje nawet bez terapii – relacjonuje mama Dziewczynki – Ze szczegółowych badań wychodziło że jest tragicznie, wszyscy się zastanawiali jak to jest że Zuzia funkcjonuje jak zawsze i normalnie się rozwija . Problem z żołądkiem,z pegiem , jelitami, infekcjami, niedowagą, z nieprzyswajaniem wapnia i żelaza , wycieczki na blok operacyjny , to tylko niewielka część tego, z czym przyszło Zuzi się zmierzyć .

W grudniu całe szczęście wyniki poprawiły się. Jednak pozostaje terapia, a  także wydatki związane z pobytem rodziny w USA.
– Jeden dzień pobytu w szpitalu „na łóżku ” to 2-2,5 tysiąca USD, worek z odżywką to 500 USD. Zabieg na bloku szacuje się w okolicach 10-20 tysięcy USD – wylicza pani Sylwia. – Do tego dochodzą konsultacje, leki, opatrunki. Każda igła, gazik, bandażyk są płatne .

Dlatego też każdy może znów pomóc!
Przekaż 15 swojego podatku na dziewczynkę, której uśmiech oczarował całą Polskę.
zuzia 1%KE

2 thoughts on “Przekaż Zuzi 1%

Comments are closed.