Poszukiwany dwoma listami gończymi znalazł sobie zabawę

Mało odpowiedzialny sposób na „dobrą zabawę” znaleźli dwaj nietrzeźwi piesi, którzy z chodnika wchodzili na jezdnie wprost pod jadące samochody. Takie zgłoszenie od zaniepokojonych kierowców otrzymali policjanci z Krapkowic. Dla jednego z mężczyzn spotkanie z mundurowymi zakończyło się zatrzymaniem. Okazało się bowiem, że 38-latek poszukiwany jest dwoma listami gończymi.

kajdanki kpp12 marca kilka minut po godzinie 16:00, dyżurny Policji w Krapkowicach otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy w miejscowości Pietna mieli wchodzić z chodnika na jezdnię wprost pod nadjeżdżające samochody. Oficer dyżurny natychmiast informację od zaniepokojonych kierowców przekazał patrolującym ten teren policjantom. Skierowani na miejsce mundurowi potwierdzili zgłoszenie.

Funkcjonariusze zastali na miejscu dwóch mocno nietrzeźwych pieszych.  W trakcie legitymowania policjanci sprawdzili obu w policyjnej bazie danych. Jak się okazało jeden z nich, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zabrzu dwoma listami gończymi. 38-latek, decyzją sądu powinien już dawno odsiadywać karę za przestępstwa, których się dopuścił na terenie województwa śląskiego.

Poszukiwany 38-latek został przez policjantów zatrzymany i doprowadzony do najbliższego aresztu śledczego. Drugi z mężczyzn za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem.
KWP

One thought on “Poszukiwany dwoma listami gończymi znalazł sobie zabawę

  • 15 marca 2016 at 16:35
    Permalink

    Masakra, co za młoty…

Comments are closed.