Pomagamy i gramy – relacja z koncertu charytatywnego

Ostatni piątek wakacji przywiódł na parking obok budynku starostwa wiele gości. Stało się tak za sprawą licznych atrakcji czekających na wszystkich przybywających. A wszystko to dla trojga dzieci: Zuzi, Paulinki oraz Sebastiana, którzy bardzo potrzebują pomocy materialnej, by móc wrócić do zdrowia.

Pomagamy i gramy - relacja z koncertu charytatywnego28 sierpnia o godzinie 18:00 miała początek charytatywna impreza przy Starostwie Powiatowym. Atrakcje mogły przyprawić o zawrót głowy: malowanie twarzy,wystawa samochodów wyścigowych, pokazy makijażu, mecz o Puchar Starosty Krapkowickiego rozegrany przez najmniejszych fanów piłki nożnej czy też pokazy motocykli. Cała impreza odbyła się także pod patronatem klubu piłkarskiego Górnik Zabrze, który reprezentowały dwie maskotki przechadzające się po miejscu imprezy, ku uciesze najmłodszych. Nie zabrakło także muzycznych koncertów, które sprawiały, że ten ciepły, wakacyjny piątek upływał w jeszcze lepszej atmosferze.

Około godziny 18:00 na scenie pojawił się zespół „Ekstra Pomagamy i gramy - relacja z koncertu charytatywnego2Mocne Combo”, który zaserwował niezbyt dużej publiczności jazzowe brzmienia. Po około godzinnym wystąpieniu zespołu przyszedł czas na artystę, który znany jest przez większość przede wszystkim z prowadzenia muzycznego programu „Jaka to melodia?” – Roberta Janowskiego, który swym głosem zwabił pod scenę bardzo dużą liczbę słuchaczy. Znany polski muzyk zaśpiewał piosenki z repertuaru Seweryna Krajewskiego, wprawiając widzów w melancholijny nastrój. Podczas całego koncertu Robert Janowski uzbierał do puszek bardzo wiele pieniędzy podarowanych przez hojnych gości imprezy. Wokalista podczas koncertu prowadził świetną interakcję z publicznością, w przerwach rozmawiając i zbierając pieniądze dla naszych małych bohaterów.

Pomagamy i gramy - relacja z koncertu charytatywnego3Następnie na scenie pojawiła się młoda, niezwykle energiczna dziewczyna- Natalia Zastępa ze swoim recitalem. Spora liczba widzów mogła usłyszeć starsze, jak i nowsze przeboje, m.in Ewy Farny „Znak”. Swoim głosem i wrażliwością muzyczną młoda artystka mogła niejedną osobę zwalić z nóg. Na koniec charytatywnego wieczoru wystąpił zespół „2XL”, który wprowadził bardziej żywiołowy klimat grając swoje hip hopowe utwory, które były dużym zaskoczeniem dzisiejszego wieczoru, kończąc tym samym ostatni już wakacyjny koncert charytatywny dla Zuzi, Paulinki i Sebastiana.
T.O