Policja poszukuje Waldemara Laskowskiego i Joanny Wielocha

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach prowadzą poszukiwania w celu ustalenia miejsca pobytu zaginionego Waldemara Laskowskiego lat. 56 oraz Joanny Wielocha lat 26 nie posiadający stałego miejsca zamieszkania.

Policjanci z Krapkowic o zaginięciu osób zostali powiadomieni przez członków rodziny – mieszkańców Krapkowic, którzy od początku lutego nie potrafią nawiązać z zaginionymi kontaktu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginieni w dniu 26 stycznia 2017r z Krapkowic wyjechali do Niemiec do miejscowości Dortmund za pracą. Po dotarciu na miejsce nawiązali kontakt z rodziną jednak od 2 lutego rodzina nie może nawiązać kontaktu z zaginionym bratem i siostrzenicą.

Rysopis zaginionego Waldemara Laskowskiego: wzrost ok. 173 cm, średnia budowa ciała, waga ok. 80 kg, włosy krótkie ciemne blond, znaków szczególnych nie posiada.

Poszukiwany ubrany był w jensowe, buty typu adidas koloru białego. Czapka beżowa oraz ocieplana bluza z kapturem w kolorze czarnym.

Rysopis zaginionej Joanny Wielocha: wzrost ok. 160 cm, szczupła, waga ok. 50 kg, włosy jasno blond długie do ramion, znaków szczególnych nie posiada.

Poszukiwana ubrana była ciemne buty na koturnie, spodnie leginsy czarne, białą kurtka 4/3.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionych Waldemara Laskowskiego i Joanny Wielochy proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach tel. 774079723 lub z najbliższą jednostką policji tel. alarmowy 112 lub 997.
KPP

One thought on “Policja poszukuje Waldemara Laskowskiego i Joanny Wielocha

  • 31 marca 2017 at 16:44
    Permalink

    Zobaczcie na profil na facebooku na Joanna Wielocha, jakas osoba tam wypisuje rzeczy takie że .. coś dla policji skoro sie nie odnalazła, komentarz pod pierwszym tematem.

Comments are closed.