Policja poszukuje podejrzanego o włamanie do mieszkania

Policjanci z Krapkowic poszukują mężczyzny, który 14 marca 2019 roku około godziny 13:00 w Krapkowicach na osiedlu XXX lecia włamał się do jednego z mieszkań. Policjanci na podstawie przeprowadzonych ustaleń sporządzili portret pamięciowy podejrzanego o włamanie.

Podejrzany mężczyzna pod pozorem naprawy instalacji internetowej został wpuszczony na klatkę schodową bloku. Następnie pod nieobecność domowników, po wyłamaniu zamka wszedł do jednego z mieszkań skąd dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego, biżuterii, alkoholi o łącznej wartości prawie 6 tys. złotych.

Rysopis podejrzanego o włamanie: mężczyzna w wieku około 35-40 lat, 170 cm wzrostu o szczupłej sylwetce, włosy jasnoblond, charakterystyczny akcent wskazujący na rosyjskojęzyczne pochodzenie.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach: tel. 77/4079723 lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.

KPP