OKR Barber – pierwszy i jedyny BARBER w Krapkowicach

OKR Barber to pierwszy i jedyny BARBER w Krapkowicach. Miejsce dla prawdziwych mężczyzn, gdzie kunszt rzemiosła spotyka tradycję.

Wykwalifikowani barberzy zadbają o wyrazistość Twojego stylu. Prowadzenie brzytwy mają we krwi.

Oferujemy: strzyżenie klasyczne, dla młodszych i starszych dżentelmenów, pielęgnację brody i wąsów oraz tradycyjne, męskie zabiegi. Zapewniamy produkty wysokiej jakości i swobodną atmosferę.

Wpadnij pogadać i zrobić porządek ze swoją fryzurą i zarostem. Zrelaksuj się w doborowym, męskim towarzystwie.

INFORMACJE

Nie lubimy komplikować rzeczy, nie musisz się z nami umawiać. Wpadasz do nas z ulicy, a my robimy to co do nas należy. Po męsku, zgodnie z tradycją, stosując najlepsze techniki w kraju.

USŁUGI

1. STRZYŻENIE KLASYCZNE

To coś więcej niż zwykłe cięcie. Nasi Barberzy to znawcy tradycyjnych i nowoczesnych stylów strzyżenia. Zapewniamy, będziesz zadowolony.

2. STRZYŻENIE MŁODYCH DŻENTELEMENTÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Panów w każdym wieku. Młodzi dżentelmeni poczują się na naszych fotelach wyjątkowo.

3. BRODA

Oddaj swoją brodę w nasze ręce. Zaawansowane techniki zaskakują nawet najtwardszych brodaczy. Twoja broda zyska szlachetny kształt, zarost przestanie sprawiać problemy. Doradzimy Ci w jaki sposób pielęgnować zarost i nawilżać skórę twarzy.

4. STRZYŻENIE KLASYCZNE + BRODA

Zestaw prawdziwego mężczyzny. Co to dużo mówić. Kompleksowo i najlepiej.

5. TRYMING BRODY I WĄSÓW

Trymowanie zarostu, wyznaczanie linii plus pielęgnacja.

6. TRADYCYJNE GOLENIE (Hot Towel Shave)

Tradycyjne golenie przy pomocy brzytwy, z użyciem ciepłych i zimnych ręczników. Rytuał, który doceniają najwięksi twardziele.

Od 1 grudnia jesteśmy do Waszej dyspozycji w czteroosobowym składzie i w powiększonym salonie.