Odpustowy grill u Anny

Słodkie Melodie, Czarny Ambasadory, czy Śląski Ratatuj – brzmi tajemniczo? To tylko fragment Menu Domu Pomocy Społecznej Anna przygotowywanego z myślą o nadchodzącym odpuście. Tegoroczne wydarzenie przyjmie zupełnie odmienioną formułę. Będą występy zespołów muzycznych, pokaz mody, a w centrum wszystkiego stanie grill.

DPS Anna chce dzielić się tym co ma najlepsze, czyli wyjątkową domową atmosferą i doskonałymi umiejętnościami kulinarnymi. Stąd też pomysł na spotkanie przy grillu. W menu, będącym jednocześnie zaproszeniem na wydarzenie, znalazło się pięć pozycji, które powinny zachwycić podniebienia. Na pierwszym miejscu ukryta pod hasłem „Nie dla Psa” – kiełbasa, Czarny Ambasador, to nic innego jak kaszanka, a Śląski Ratatuj to popularna kartofel salat.

– Nasz Dom nie musi przechodzić kuchennych rewolucji, aby serwowane potrawy nie tylko dobrze brzmiały, ale też doskonale smakowały – przyznaje z uśmiechem dyrektor placówki Dorota Dobiecka.

Piknikową formułę wydarzenia wypełnią występy zespołu Amazonki z Prószkowa, zespołu śpiewaczego Jak to leciało z Kierpnia, pokaz mody Barbary Wylęgały oraz Zumba Fitness. Z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną gry i zabawy, konkursy i malowanie twarzy.

Inną nowością jest to, że do uczestniczenia w imieninach patronki zaproszenie otrzymają mieszkańcy. Będzie można je odebrać w Starostwie Powiatowym Krapkowicach oraz w DPS Anna.

– Staramy się sprawić, aby nasza placówka była znana i odwiedzana. To doskonała forma terapii dla naszych pensjonariuszy, a jednocześnie okazja aby od środka zobaczyć jak wygląda placówka, którą mijamy praktycznie codziennie w drodze do pracy, czy jadąc na zakupy – tłumaczy Dobiecka

Aby otrzymać imienne zaproszenie wystarczy napisać, czego życzycie z okazji święta naszemu Domowi i jego mieszkańcom. Do rozdania mamy 10 zaproszeń dla całych rodzin!

grill u anny
DPS „Anna”