Moc Muzyki coraz bliżej – zostań wolontariuszem!

Niesamowite muzyczne święto coraz bliżej! Chcesz pomóc? Nic prostszego! Stowarzyszenie Moc Muzyki poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą przy koncercie.

– Tegoroczna edycja odbędzie się Kędzierzynie Koźlu i będziemy tym razem wspierać Miłosza Klimczaka, który jest po czwartym przeszczepie komórek macierzystych i potrzebuje jeszcze sześciu, a niestety zaczyna brakować pieniędzy. – mówi w wywiadzie dla naszego portalu Grzegorz Kubica, dyrektor artystyczny stowarzyszenia MOC MUZYKI. – Jest to 35-latek który walczy od 24 lat z zanikiem mięśni. Medycyna nie jest bezradna. Miłoszowi można pomóc. Trzeba tylko i aż pieniędzy. Bez pomocy ludzi dobrego serca nie będzie w stanie zgromadzić potrzebnej kwoty. Zmieniliśmy miejsce imprezy, zmieniła się również forma. Głównym Naszym celem jest chęć niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Nie ograniczamy się już tylko do najmłodszych. Chcemy pomagać każdemu kto naprawdę tego potrzebuje.

– Jeśli czujesz w sobie chęć niesienia pomocy innym, jeśli chcesz mieć radość z tego co robisz, zawierać nowe przyjaźnie, dołącz do nas – apeluje Bartosz Trojan ze stowarzyszenia Moc Muzyki.

Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio kontaktując się z organizatorami tutaj.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal Krapkowice24-7.com.

GP

CZYTAJ TAKŻE