MarkFryderyk Di Maggio – czy zostanie nowym Misterem Polski?

Ruszyły castingi do konkursu Mister Polski 2017. To jubileuszowa, bo 20 edycja najbardziej prestiżowego konkursu dla mężczyzn w Polsce! Wśród panów, którzy dostali się do ćwierćfinału jest krapkowiczanin o włoskich korzeniach: MarkFryderyk Di Maggio.

Co jest potrzebne, aby zostać Misterem Polski? Idealna sylwetka, odpowiedni wzrost czy też mocna osobowość. A do tego jeszcze to „coś”.

Myślę, że Mark ma duże szanse, by wygrać konkurs mistera Polski, dlatego mu zaproponowałam, by spróbował swoich sił, no i się udało! – mówi Andżelina Hupka, która sama startowała w minionym roku w wyborach Miss Polski Opolszczyzny 2016 (pisaliśmy o tym tutaj). – Marka Fryderka poznałam na ŚDM w Krakowie, od razu wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Jest miły sympatyczny, otwarty, ale co ważne – jest przystojny i przy tym ambitny. Potrafi mowić w wielu językach, poliglota w takim konkursie ma duże szanse nie tylko w Polsce, ale w reprezentowaniu naszego kraju na międzynarodowych konkursach.

Aby zostać misterem trzeba przejść wiele wyczerpujących etapów.

– Ścieżka kariery Mister Polski rozpoczyna się od zgłoszenia kandydata. – informuje organizator konkursu. – Następnie zaproszeni na casting Panowie przechodzą pierwszą selekcję. Zgrupowanie półfinałowe to pierwsze przygotowania, podczas których wybierani są ci, którzy będą walczyć o tytuł Mistera Polski w finałowej gali.

MarkFryderyk Di Maggio (z numerem 025) dostał się do ćwierćfinału i znalazł się w pierwszej siedemnastce wybranych kandydatów.

– W południe każdy z nas otrzymał kartkę z numerem i trzeba było załatwić formalności. – opowiada naszemu portalowi MarkFryderyk Di Maggio. – Potem przed komisją musiałem się zaprezentować. Mówiłem o tym co robię, o swoich zainteresowaniach i hobby. Atmosfera, która panowała podczas castingu była bardzo przyjazna, także między zawodnikami.

Jakie rady daje bardziej doświadczona koleżanka młodemu przyszłemu misterowi?

– Niech do końca zostanie sobą, bo dla mnie wygrywa swoja osobowoscią, tym że ma swoje zdanie, nigdy się nie poddaje, no a przede wszystkim wie czego chce od siebie i innych. – dodaje Andżelina Hupka. – Wiem, że poradzi sobie bez problemu. Trzymam za niego mocno kciuki i będę go wspierała i motywowała do końca! Takie konkursy otwierają przed nami nowe horyzonty, chłopak jest jeszcze młody, ale jeśli dobrze wykorzysta swoje atuty i szanse to odniesie sukces na każdej płaszczyźnie swojego zycia.

Kolejny etap odbędzie się 4 marca w Rzeszowie. Czy MarkFryderyk zastąpi Rafała Maślaka [2014], Rafała Jonkisza [2015] i Jana Dratwickiego [2016]? Mamy taką nadzieję!

A niebawem ukaże się wywiad z kandydatem na mistera…

KE, fot. Mister Polski

2 thoughts on “MarkFryderyk Di Maggio – czy zostanie nowym Misterem Polski?

Comments are closed.