Krapkowice pomagają Pascalowi!

Dnia 24 kwietnia o godzinie 14.00 wystartował maraton fitness, który miał na celu zbiórkę pieniędzy dla chorego Pascala Boronowskiego, który cierpi na łamliwość kości. Gościem specjalnym aktywnego wypoczynku był Tomasz Choiński- trener personalny, prowadzący ćwiczenia w popularnym programie „Dzień dobry TVN”. Pomysłodawcą całego spotkania była krapkowiczanka Emilia Piechaczek, a patronat medialny nad nim sprawował nasz portal Krapkowice24-7.com.

Około godziny 14 ludzie chcący spędzić w przyjemny sposób niedzielny dzień zebrali się, aby uczestniczyć w sportowej imprezie, gdzie pieniądze z biletów przeznaczone były na pomoc dla chorego Pascala. Honorowymi patronami imprezy byli starosta Maciej Sonik i wójt gminy Strzeleczki Marek Pietruszka.

Na początku ekipa trenerów z Synergii Fitness w składzie: Agnieszka Ciotucha, Piotr Żymołka, Magda Dygan i Darek Matuszek, przy energicznych utworach rozgrzewała gości dając im solidny zastrzyk energii. Po kilkudziesięciu minutach ruchu przyszedł czas na przerwę, w której losowane były prezenty ufundowane przez sponsorów eventu. Wylosować można było m.in zestaw kosmetyków, vouchery na siłownię czy nawet dwudniowy pobyt w hotelu „Dębowe Wzgórze”, który znajduję się w Pokrzywnej.

Po krótkiej przerwie przyszedł czas na ponad dwugodzinny, aktywny relaks z Tomaszem Choińskim. Zebrani nie mieli chwili oddechu, bo gwiazda wymyślała najróżniejsze ćwiczenia do coraz bardziej energicznych utworów. Często podtrzymując kontakt z ćwiczącymi, schodząc do nich i motywując ich ze wszystkich sił. Trener Tomasz Choiński kreatywnie prowadził ćwiczenia, pamiętając o interakcji, co wprowadziło znakomitą atmosferę w hali sportowej. Po ponad półtoragodzinnym treningu, z przerwą na losowanie kolejnych upominków każdy mógł zamienić kilka słów i zrobić sobie zdjęcie z popularnym trenerem personalnym. Na twarzach wielu uczestników tego spotkania można było zauważyć ogromny uśmiech.

– Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w takim wydarzeniu. – powiedziała nam jedna z pań biorących udział w maratonie. – Pomysł z aktywnym spędzaniem czasu. a jednocześnie z przekazywaniem pieniędzy na bardzo ważny cel, jest według mnie idealny.

A jak Tomkowi Choińskiemu podobało się w Krapkowicach?

– Architektura, klimat miejsca, ludzie… absolutne zaskoczenie! Jestem pod ogromnym wrażeniem! – poinformował krótko na fb.

Gratulujemy organizatorom i mamy nadzieję, że takich wydarzeń będzie coraz więcej.

Zobacz galerię zdjęć:

Fotki również na facebooku tutaj.

1.maraton dla pascala5

1.maraton dla pascala4

1.maraton dla pascala3

1.maraton dla pascala2

1.maraton dla pascala
TO

CZYTAJ TAKŻE

2 thoughts on “Krapkowice pomagają Pascalowi!

Comments are closed.