Komunikat policji w sprawie potrącenia dziewczynki w Krapkowicach

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Krapkowicach prowadzą postępowanie zmierzające do ustalenia sprawcy wypadku drogowego z udziałem 13-letniej mieszkanki Krapkowic. Kierowcy posiadający rejestratory jazdy proszeni są o kontakt z krapkowicką policją.

Przypomnijmy: 29 czerwca 2016r o godz. 14:00 w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Ks. Koziołka w Krapkowicach doszło do niebezpiecznego w skutkach wypadku drogowego.

Dwie nieletnie idące od ul. Kani w kierunku ulicy Górnej prowadząc rowery przechodziły przez oznakowane przejście dla pieszych. Druga z dziewczyn, 13-letnia mieszkanka Krapkowic będąc na przejściu została potrącona przez kierującego samochodem osobowym, który jechał od Gogolina w kierunku centrum Krapkowic. Kierowca nie zatrzymując się, nie udzielając pomocy ciężko rannej dziewczynie odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zwracają się z prośbą do wszystkich kierowców, którzy w godzinach pomiędzy 13:30 – 14:30 znajdowali się w rejonie ul. Ks. Koziołka i ulic przyległych a posiadają rejestratory jazdy o udostępnienie zapisów w celu ułatwienia identyfikacji sprawcy.

Kontakt osobisty: Krapkowice ul. Sądowa 25 lub telefoniczny (tel 997, 112, 774079723, lub bezpośrednio do funkcjonariusza prowadzącego dochodzenie 774079727).
tekst i fot.:KPP

Pisaliśmy o tej sprawie tutaj: