Kolejne kino plenerowe w Krapkowicach

Rusza kolejne kino plenerowe w Krapkowicach. Tym razem organizatorem jest Starostwo Powiatowe.

To  bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy w okresie wakacyjnym zostali w Krapkowicach. Czeka na nich kolejna niespodzianka: drugie kino plenerowe.

Jak co roku w wakacje filmy pod gołym niebem można oglądać w Parku Magnolia, a także w porcie jachtowym. Program sprawdzisz tutaj:

Z propozycją filmów pod gołym niebem wyszło także starostwo. W weekendy 7 i 8 lipca oraz 14 i 15 lipca filmy będzie można oglądać w strefie kibica.

– 7 lipca o godzinie 18:00 wyświetlony zostanie film Przygoda Nelly. Dzień później mieszkańcy będą mogli zobaczyć familijną produkcję Niedoparki – to o godzinie 17:00, a po nim o 20:00 komedię Rozumiemy się bez słów. Tydzień później – 14 lipca (około godziny 20:00) po meczu o trzecie miejsce Mistrzostw Świata wyświetlony zostanie film Za jakie grzechy, dobry Boże?, a dzień później – przed finałem mundialu (o godzinie 15:00) Niewidzialny chłopiec. O godzinie 17:00 zapraszamy na ostatni mecz Mistrzostw Świata, a po nim na belgijsko-francuską komedię Przychodzi facet do lekarza.- informuje starostwo.

Wstęp na wszystkie filmy jest bezpłatny. W razie deszczu filmy będzie można oglądać z samochodów.

GP