Gladiatorzy najlepsi!

26 listopada na sali PG nr 2 w Krapkowicach odbyła się V edycja Międzynarodowych Mistrzostw Submission Fighting NO-GI. Organizatorem tych zawodów był Klub Sportowy „Gladiatores” z Krapkowic.

Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 10:00. Na trzech matach rywalizowali ze sobą zawodnicy z całej Polski. Do Krapkowic przyjechali członkowie klubów sportowych z Żor, Namysłowa, Chorzowa czy Jaworzna. Nie zabrakło także reprezentantów naszego miasta.

Zawodnicy podzieleni zostali według stażu oraz wagi i walczyli w kategoriach: juniorzy, początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Na macie pojawiły się także kobiety, wśród których najlepszą okazała się Joanna Prychocka z Solo Team Namysłów.

W klasyfikacji drużynowej niepokonani są fighterzy z KS „Gladiatores”, a za nimi: Saints Gold Team oraz Next level BJJ.

Poniżej przedstawiamy pełne wyniki zawodów:

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce Klub Sportowy „Gladiatores”
II miejsce Saints Gold Team
III miejsce Next level BJJ

1-zawodysubmission32Juniorzy

Kategoria do 60 kg
I miejsce Anastazja Dworecka KS „Gladiatores”
II miejsce Aneta Sokół Saints Gold Team

Kategoria do 65 kg
I miejsce Piotr Dudziński
II miejsce Przemysław Popławski
III miejsce Mateusz Tyka KS „Gladiatores”
III miejsce Piotr Nowak KS „Gladiatores”

Kategoria do 70 kg
I miejsce Ignac Gajda Forca Brava Opole
II miejsce Maciej Czudek KS „Gladiatores”
III Krzysztof Olejnik Saints Gold Team

Kategoria do 76 kg
I miejsce Allan Zylla Atleta Fight Club
II miejsce Szymon Sędzicki Saints Gold Team
III miejsce Sebastian Sikora
III miejsce Mathias Malek KS „Gladiatores”

Kategoria  do  91 kg
I miejsce Piotr Strojny Saints Gold Team
II miejsce Kacper Lipiński Sparta Jaworzno
III miejsce Daniel Iwanowski Klub Wataha Fight Club Sosnowiec
III miejsce Jakub Budek KS „Gladiatores”

Kategoria do 95 kg
I miejsce Tomasz Lorek KS „Gladiatores”

Kategoria do 100 kg
I miejsce Patryk Pietruszka KS „Gladiatores”

Początkujący 1-zawodysubmission13

Kobiety początkujące
I miejsce Joanna Prychocka Solo Team Namysłów
II miejsce Justyna Siemieniuk Next Levle BJJ
III miejsce Anna Żmuda Next Levle BJJ

Kategoria do 65 kg
I miejsce Łukasz Dąbrowski
II miejsce Patryk Kulesza
III miejsce Michał Drapacz Forca Brava Opole
III miejsce Jakub Ramsz Next Levle BJJ

Kategoria do 70 kg
I miejsce Marcin Trojnar Atleta Fight Club
II miejsce Piotr Florczak Solo Team Namysłów
III miejsce Tomasz Banaś

Kategoria do 76 kg
I miejsce Paweł Kłaptacz
II miejsce Łukasz Malawski Next Levle BJJ
III miejsce Rafał Leżyński Solo Team Namysłów
III miejsce Jeremiasz Wiśniewski Next Levle BJJ

Kategoria do 83 kg
I miejsce Arek Bujalski Octagon Żory
II miejsce Damian Całkosiński KS „Gladiatores”
III miejsce Michał Kuchta Saints Gold Team
III miejsce Adam Kopij Next Levle BJJ

Kategoria do 91 KG
I miejsce Konrad Górski Saints Gold Team
II miejsce Aleksander Wieczorek Atleta Fight Club
III miejsce Wojciech Hess Next Levle BJJ
III miejsce Mateusz Kasprzyk Sparta Jaworzno

Kategoria do 95 kg
I miejsce Denis Piekarus
II miejsce Paweł Struś Octagon Żory
III miejsce Oliwer Jadasz KS „Gladiatores”
III miejsce Andrzej Ochman Gracie Barra Chorzów

Kategoria 100 kg +
I miejsce Kamil Lorek KS „Gladiatores”
II miejsce Przemysław Nieużyła Sparta Jaworzno
III miejsce Adam Bunzel KS „Gladiatores”

Średnio-zaawansowani1-zawodysubmission23

Kategoria do 65,9 kg
I miejsce Bartłomiej Wdowiak Solo Team Namysłów
II miejsce Radosław Kisiel KS „Gladiatores”
III miejsce Kamil Długaszek Saints Gold Team
III miejsce Tomasz Bączek BJJ Factory

Kategoria do 76,9 kg
I miejsce Adam Fidkowski Next Levle BJJ
II miejsce Kamil Chrzanowksi BJJ Factory
III miejsce Maciej Borys Natal Gold Team
III miejsce Michał Barbaruk Solo Team Namysłów

Kategoria do 87,9 kg
I miejsce Adam Szczecina Saints Gold Team
II miejsce Marcin Sokół Saints Gold Team
III miejsce Tomasz Martyka Sparta Jaworzno
III miejsce Piotr Poniedziałek

Kategoria do 98,9 kg
I miejsce Mateusz Chmielewski Saints Gold Team
II miejsce Łukasz Fryziel KS „Gladiatores”
III miejsce Sylwester Harmanza Atleta Fight Club
III miejsce Damian Laszuk Next Levle BJJ

Kategoria 99 kg +
I miejsce Bartłomiej Maciążek Klub Wataha Fight Club Sosnowiec
II miejsce Mateusz Grzegorczyn Forca Brava Opole
III miejsce Dariusz Michalewski KS „Gladiatores”

Zaawansowani1-zawodysubmission7

Kategoria do 65,9 kg
I miejsce Jakub Cegiełka UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
II miejsce Radosław Kisiel KS „Gladiatores”

Kategoria do 76,9 kg
I miejsce Damian Kłosek Łamator Racibórz
II miejsce Przemysław Fajer Natal Gold Team
III miejsce Marcin Grygonis Kodokan Gliwice
III miejsce Michał Szydłowksi

Kategoria do 87,9 kg
I miejsce Wojciech Kois Strzelec Gold Team Namysłów
II miejsce Adam Pluta Forca Brava Opole

Kategoria do 98,9 kg
I miejsce Tomasz Hadzicki Saints Gold Team
II miejsce Łukasz Fryziel KS „Gladiatores”

Kategoria 99 kg +
I miejsce Livio Victoriano Next Levle BJJ
II miejsce Dariusz Michalewski KS „Gladiatores”

Już niebawem pojawi się galeria zdjęć z zawodów.

Wyłączny patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal Krapkowice24-7.com
GP