Finał „The Voice of Poland” z Natalią Zastępą. Zobacz jak zaczynała… [VIDEO]

Dziś już artystka, która śpiewa swoje piosenki, jeszcze niedawno skromna dziewczynka, która pojawiała się na krapkowickich scenach podczas festynów czy w Krapkowickim Domu Kultury. Natalia Zastępa wystąpi dziś w finale „The Voice of Poland”. Jak jej początki wspominają krapkowiczanie?

– Natalia jest związana z Klubem Wokalisty od 6 lat, czyli od samego początku kiedy pracuję w Krapkowicach. – mówi naszemu portalowi Żaneta Plotnik, która prowadzi Krapkowicki Klub Wokalisty, działający przy KDK. – To jedna z moich pierwszych wychowanek, z którą mogłam się podzielić, sercem i doświadczeniem muzyczno-scenicznym. Ogromna dojrzałość, pasja do śpiewania, potężny głos, wrażliwość, serce do muzyki i pracowitość to właśnie Natalia Zastępa. Jestem z niej bardzo dumna, że tak pięknie się realizuje i spełnia swoje marzenia. Myślę, że wszystko co najpiękniejsze w muzyce jeszcze przed nią, a doświadczenie i przyjaźnie związane z śpiewaniem w Klubie Wokalisty wykorzysta na estradach całego świata już jako dojrzała artystka, tego właśnie jej życzę.

– Ogromny sukces Żanety – trenerki… dzięki niej te dziewczyny tak śpiewają. Ogromne gratulacje! – pisze Agnieszka Kamińska. – Marszałek też jest dumny, bo to jeden z talentów marszałkowskich. Fantastycznie, że mamy taki potencjał!

– Natalia ty jesteś jak kroplówka, po podłączeniu pacjent „odpływa” i nie ma chęci powrotu do rzeczywistości. Swoim śpiewaniem pobudzasz każdy nerw ludzkiego ciała. Chce się żyć, po prostu chce się żyć i naprawiać świat. Jesteśmy twoimi wiernymi słuchaczami i będziemy Cię obserwować. – piszą na YT Zuzia, Sylwia i Arek. – Wiemy, że i tak niedługo wszystko się zmieni, a wtedy proszę nie zapomnij o nas. Kochamy!

– Mała, drobniutka dziewczynka stawała wiele razy na naszych lokalnych scenach i wzbudzała zachwyt. Nikt, nigdy nie wierzył, że we wnętrzu takiej kruszynki drzemie taki głos. A kiedy udało się podczas 15. Lecia Powiatu, żeby zaśpiewała na scenie „Szklana pogoda” z kultowym zespołem Lombard, to nie pozostawiła żądnych złudzeń u nikogo, że powinna podążyć drogą kariery muzycznej. – wspomina na swoim profilu FB wice starosta Sabina Gorzkulla. – Nasi mieszkańcy pamiętają ten wieczór do dziś. Weszła na scenę, bez próby i większych przygotowań. Stanęła i zaśpiewała, jakby robiła to całe wieki, a utwór był napisany właśnie dla niej. Do dzisiaj mam ciarki na plecach.

Występ sprzed czterech lat możecie sobie przypomnieć tutaj:

ź.: Powiat Krapkowicki /YT

A już dziś Natalia wystąpi w finale jednego z największych muzycznych show w kraju – „The Voice of Poland”.

– Na finał szykuję trzy piosenki! Jedną zaśpiewam z Michałem, druga będzie z filmu i jedna po polsku. W sobotę na YouTube zostanie dodany mój pierwszy teledysk! – zdradza naszemu portalowi młoda artystka.

Zatem wszystko w rękach telewidzów. Głosujcie na Natalię!

GP, fot. EG