Finał „The Voice of Poland” z Natalią Zastępą już jutro! Co przygotowała Natalia? [VIDEO]

W sobotę 1 grudnia odbędzie się finał programu „The Voice of Poland”. Rywalami Natalii Zastępy z Krapkowic będą: Ania Deko, Marcin Sójka i Maksymilian Kwapień. Naszemu portalowi Natalia zdradza co przygotowała na finał.

Po dzisiejszej wizycie Natalii wraz z Michałem Szpakiem w programie „Pytanie na śniadanie” apetyt na zwycięstwo wzrósł jeszcze bardziej.

Finał  podzielony będzie na trzy części. W pierwszej uczestnicy zaśpiewają cover angielskiej piosenki w duecie z trenerem. Po tej części odpadnie jedna osoba. Pozostała trójka zaprezentuje wtedy znane przeboje w języku polskim, a w finale zmierzą się dwie osoby, które zaśpiewają swoje debiutanckie single.

Co na finał przygotowała Natalia?

– Na finał szykuję trzy piosenki! Jedną zaśpiewam z Michałem, druga będzie z filmu i jedna po polsku. W sobotę na YouTube zostanie dodany mój pierwszy teledysk! – zdradza naszemu portalowi młoda artystka.
(Teledysk pojawi się także na naszym portalu już jutro!)

Gośćmi specjalnymi finału programu będą Doda, która wykona piosenkę „Nie wolno płakać” oraz LP, czyli Laura Pergolizzi, znana z przeboju „Lost on you”.

O tym kto wygra zadecydują telewidzowie, dlatego już teraz piszemy o tym jak można pomóc Natalii.

Przypomnij sobie hit LP:

GP, mat. EG