Festiwal Food Trucków za nami

Fantastyczna uczta kulinarna dobiegła końca. W Opolu przez cały weekend można było spróbować oryginalnych potraw z całego świata. Patronat medialny nad wydarzeniem miał nasz portal Krapkowice24-7.com.

Na plac Kopernika zjechały się food trucki, w których można było spróbować jedzenia rodem z Ameryki, Chin, Meksyku, Indii, Grecji czy Belgii. Na gości czekały potrawy mięsne oraz wegańskie.

Każdy mógł także spróbować hiszpańskich churros, rzemieślniczych lodów czy różnego rodzaju koktajli warzywnych i owocowych. W tym roku był także bogaty wybór piw i kalifornijskich win.

Jak się okazało, w festiwalu Food Trucków wzięło udział wielu krapkowiczan, do czego przyczynił się także nasz patronat medialny nad wydarzeniem.

– To bardzo fajna inicjatywa. – zauważa Agnieszka, studentka Uniwersytetu Opolskiego, będąca mieszkanką Krapkowic. – Ja tam lubię jeść, a tutaj można było wybrać spośród wielu ciekawych propozycji. Bardzo fajnie, że informowaliście na swoim portalu o takim wydarzeniu, bo nie zawsze dociera do wszystkich w Krapkowicach to, co dzieje się w Opolu.

Czekamy na kolejną edycję!

1-img_20160910_160547
GP

CZYTAJ TAKŻE