Działaj Lokalnie – wrześniowe spotkania

1. Czwartek 13.09, godzina 16:30, miejsce – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach ul. Mickiewicza 1 (Otmęt), spotkanie „ABC Rodzicielstwa Bliskości”, poprowadzi familiolog Alfreda Lipińska.

„ABC Rodzicielstwa Bliskości”, to spotkanie dla wszystkich zainteresowanych budowaniem z dziećmi relacji opartych na zaufaniu i szacunku. W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się o tym, czym jest Rodzicielstwo Bliskości i skąd się wzięło, jakie wskazówki nam daje oraz zmierzą się z kilkoma mitami, które powstały na temat tej filozofii. Zapraszamy  do poszerzenia perspektywy i zdecydowania, co jest najlepsze dla Twoich relacji rodzinnych!

2. Środa 19.09, godzina 16.00, miejsce – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach ul. Mickiewicza 1 (Otmęt), warsztaty „Zamotaj miłością”, poprowadzi Doula, doradca chustowy ClauWi Magdalena Majak.

Warsztaty „Zamotaj miłością” będą świetną okazją to zapoznania się z zasadami zdrowego i prawidłowego noszenia dzieci w chustach.  To również okazja, by doświadczyć, jak wielką radość można czerpać z bliskości jaką daje chustonoszenie dziecka. Podczas spotkania zainaugurowane zostanie powstanie Krapkowickiej Biblioteki Chustowej. Nie może Ciebie zabraknąć!

Zapraszamy serdecznie Młodych Rodziców!

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Krainy Świętej Anny.