Działaj Lokalnie – październikowe spotkania

1. Wtorek 16.10, godzina 16:15, miejsce – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach ul. Mickiewicza 1 (Otmęt), spotkanie „Jak wspomagać rozwój mowy”,, poprowadzi neurologopeda Malwina Szaja.

Niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywają najbliższe jemu osoby. Zachęcamy by każdy rodzic posiadał podstawową wiedzę o tym, jak odpowiednio dobrana zabawa z dzieckiem w domu, może przynieść mu wiele korzyści. Największą pasją dzieci jest działanie, odkrywanie, zabawa! Wykorzystajmy to !

Miłą niespodzianką podczas spotkania będzie możliwość wylosowania poradnika „Rozwój maluszka w małym paluszku” (dwie sztuki) w ciekawej, autorskiej formie, który zwiera istotną wiedzę z rozwoju dziecka od 0 do 3 lat.

2. Środa 24.10, godzina 16.00, miejsce – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach ul. Mickiewicza 1 (Otmęt), spotkanie „Fakty i mity w diecie matki karmiącej”, poprowadzi dietetyk kliniczny Agnieszka Ciotucha.

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Krainy Świętej Anny.

Dowiedz się więcej TUTAJ.

Patronem medialnym jest nasz portal Krapkowice24-7.com.

Zapraszamy!

Strefa Młodego Rodzica