Działaj lokalnie – listopadowe spotkania

1. Poniedziałek 19.11, godzina 16:00, miejsce – Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach ul. Mickiewicza 1 (Otmęt), ćwiczenia dla młodych mam „Powrót do formy sprzed ciąży”, poprowadzi dietetyk, trener fitness Agnieszka Ciotucha.

Po porodzie i uczuciach, które jemu towarzyszą – młodzi rodzice wpadają w wir zupełnie nowych obowiązków.  Kiedy sytuacja wygląda już na opanowaną, młoda mama zaczyna myśleć o sobie. Na pewno jesteśmy przygotowane na to, że ciało w ciąży się zmienia. Ale gdy nie udaje się szybko wrócić do figury sprzed ciąży, czujemy rozgoryczenie  i rozczarowanie. Kochane mamy! W wygodnych, sportowych strojach zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Ciotuchą, która pokaże jak zadbać o siebie i odzyskać  dawna figurę, a być może zyskać zupełnie nową! Ilość  miejsc ograniczona.

2. Wtorek 20.11, godzina 16.00, miejsce – Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach ul. Ks. F. Duszy 7, zabawy sensoryczne „Szczęśliwy świat tworzenia”, poprowadzi Doula, doradca chustowy ClauWi Magdalena Majak, neurologopeda Malwina Szaja.

Zabawy sensoryczne dostarczają różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów i poszerzają świat doznań malucha. Nie potrzeba tu drogich oraz skomplikowanych zabawek. Można natomiast wykorzystać przedmioty codziennego użytku, a także produkty spożywcze znajdujące  się w każdym domu. Zabawy sensoryczne należą do wyjątkowo brudzących! Warto do nich zachęcać dzieci, bo harmonijny rozwój zmysłów to pożywka dla prawidłowego rozwoju całego układu nerwowego.

Zapraszamy serdecznie  Rodziców z dziećmi!

Patronat medialny nad spotkaniami objął nasz portal Krapkowice24-7.com.

Strefa Młodego Rodzica