Dwa dni dobrej zabawy, czyli święto mieszkańców gminy Krapkowice

W sobotę Dni Krapkowic rozpoczął pokaz działań ratowniczych PSP Krapkowice i blok dla dzieci „Miasteczko Klaunów”. O 17:00 jako pierwszy na scenie zaprezentował się Klub Wokalisty Krapkowickiego Domu Kultury. O 18:00 mieszkańców bawił Kabaret Zachodni, a tuż po nim wystąpił zespół SEN. O 21:00 na krapkowickiej scenie rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru, Izabeli Trojanowskiej z zespołem. Pierwszy dzień Dni Krapkowic zakończyła dyskoteka w  hali namiotowej, za konsolą rytmu wieczorowi nadawał DJ Aris.

Drugi dzień rozpoczął się od koncertu Krapkowickiego Studia Piosenki, tuż po naszych wokalistach wystąpił Dance Projekt, a o 18:00 długo wyczekiwany zespół MIG. O 19:30 jak magnes publiczność przyciągnęła krapkowiczanka Natalia Zastępa, finalistka „The Voice Kids” oraz wokalistka Krapkowickiego Klubu działającego przy KDK. Niezwykłe umiejętności wokalne, mocne brzmienia i niesamowita barwa głosu sprawiły, że publiczność występu Natalii słuchała z zapartym tchem. O 21:00 na scenie pojawiły się Elektryczne Gitary, muzyczna petarda.

Zarówno podczas Dni Krapkowic, jak i Dnia Dziecka prowadzona była zbiórka charytatywna zorganizowana przez Krapkowickie Centrum Dobroczynności.

Organizatorami Dni Krapkowic był Krapkowicki Dom Kultury oraz gmina Krapkowice.

Dziękujemy Państwu za hojność, obecność i zgotowany artystom aplauz.

Zobacz galerię zdjęć TUTAJ.

UMiG