Dla każdego przedsiębiorcy tylko Dakador

Jak bardzo skomplikowane może być prowadzenie księgowości firmy wie doskonale każdy, kto zaczynał swoją własną działalność. Na początku swojej drogi ciężko było mu zrozumieć wszystkie wymagania, nie mówiąc o systematycznym prowadzeniu dokumentów. Zresztą, niektórzy nie posiedli tej umiejętności do dziś. Jednak nie każdy musi borykać się z takimi problemami i bezradnie rozkładać ręce. Już 1 marca w Krapkowicach pojawi się nowy punkt biura rachunkowego, który dostępny będzie dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na to czy zaczyna prowadzić swoją działalność gospodarczą czy jego firma istnieje na rynku już dłużej.

Co prawda punkt biura rachunkowego Dakador będzie nowy w Krapkowicach, jednak samo Biuro ma już prawie dwudziestoletnią tradycję!

Biuro Dakador powstało w 1999r. w Zdzieszowicach i szybko zdobyło swoich lojalnych klientów. Dzięki temu możliwe było otworzenie kolejnych oddziałów w Kaliszu i Kędzierzynie-Koźlu. Dziś renoma Biura sprawia, że rozrasta się ono jeszcze bardziej i 1 marca następny oddział zostanie otwarty w Krapkowicach na ul. Ks. Koziołka 12.

Oferta Biura skierowana jest do wszystkich, nawet jeszcze przed założeniem firmy, ponieważ Biuro pomaga w załatwianiu wszelkich formalności, pomaga przejść przez proces rejestracji, a nawet doradza jak pisać wnioski w zakresie dotacji unijnych. Dzięki temu faza powstawania firmy, która wielu przedsiębiorcom spędza sen z powiek, przebiegnie sprawniej, szybciej i – nie ukrywajmy – bezstresowo. Sam właściciel natomiast będzie mógł zająć się promocją swojej działalności i rozwojem firmy, sprawy papierkowe pozostawiając profesjonalistom.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z Biurem Dakador, weźmie ono na siebie także prowadzenie wszelkiego rodzaju ksiąg firmowych (rozchodów, przychodów, ksiąg handlowych), których wypełnianie wymaga przede wszystkim systematyczności. Obojętnie czy w pierwszej fazie powstawania firmy, czy w fazie rozwoju, przedsiębiorca może po prostu zapomnieć o jakimś wpisie, z czego mogą wyniknąć nie lada problemy. Biuro Dakador pomoże zapobiec wszelkim kłopotom z tym związanym.

A co z dokumentacją kadrową? Cóż, Przedsiębiorco – i tym nie musisz się martwić! Biuro Dakador bowiem prowadzi dokumentację kadrową akt osobowych. Każdy pracownik będzie miał prowadzoną odrębną kartę ewidencji czasu pracy, przydzielonego mienia, deklaracji ZUS czy listę wypłaconego wynagrodzenia. To olbrzymi ciężar, jaki będziesz miał ściągnięty ze swoich barków.

Biuro Dakador pomoże Ci także sporządzać roczne sprawozdania finansowe, rozliczać projekty i dotacje z Unii Europejskiej, przygotowywać sprawozdania dla Głównego Urzędu Statystycznego i Narodowego Banku Polskiego czy konstruować wnioski kredytowe. Możliwe to jest dzięki temu, że Dakador od 2015 r. współpracuje ze spółką TAX CARE S.A.
– Celem działań podejmowanych w Tax Care jest rozwój firm naszych Partnerów. – informują o swojej misji założyciele Tax Care. – Wierzymy, że wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze. Chcemy abyś dzięki nam mógł skupić się na rozwoju firmy, wszedł na wyższy poziom biznesu.
Wspólnie, to znaczy z Tobą, Przedsiębiorco, z Dakador i z Tax Care.

Biuro Dakador to także instytucja szkoleniowa, dzięki której prowadzenie własnej działalności może być jeszcze łatwiejsze. Podczas szkoleń prowadzący, którzy mają wieloletnie doświadczenie, kładą nacisk nie tylko na teorię, ale także na praktykę, dlatego kończąc kursy będziesz miał nie tylko dużą wiedzę, ale także fantastyczne umiejętności. Biuro szkoli m.in. z zakresu księgowości czy kodeksu i etyki pracy, kształcąc specjalistów do spraw rachunkowości, kadr i płac czy też podatku VAT. Pełny wybór licznych szkoleń znajdziesz TUTAJ.

Ale pracownicy Biura nie spoczywają na laurach i pamiętają także o dokształcaniu się. Rzetelność, terminowość, dokładność oraz kompetentna wiedza – to gwarantuje każdemu przedsiębiorcy Biuro.
– W związku z ciągle zmieniającymi się przepisami dbamy o systematyczne dokształcanie się, zdobywanie wiedzy i śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych. – mówi Dorota Burchard z Dakador. – Proponowana przez nas oferta obejmuję pełną obsługę księgową, finansową, kadrowo-płacową firm i przedsiębiorstw, do spółek handlowych, spółek osobowych, osób fizycznych, stowarzyszeń, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także klubów sportowych.

Podejmując współpracę z Biurem będziesz miał także swoje własne archiwum, gdyż wszystkie dokumenty będą archiwizowane i właściwie zabezpieczone. Dzięki temu – gdy zajdzie taka potrzeba – będzie można szybko i sprawnie odnaleźć właściwe dokumenty. Co ciekawe, po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny, po dokumenty przyjedzie do Ciebie ktoś z Biura. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który możesz przeznaczyć na działalność w firmie lub… odpoczynek z rodziną.

Jednak wiadomo, że najlepszą oceną działalności Biura są jego zadowoleni klienci. Jeden z nich napisał na stronie infoksiegowosc.com:
– Przedsiębiorco, jeżeli szukacie biura rachunkowego i trafiliście na Panią Dorotę… to możecie już swoje poszukiwania zakończyć bo lepszego biura na pewno nie znajdziecie! Doświadczenie, wiedza i przede wszystkim charakter Pani Doroty to połączenie najlepszej księgowej! Jest to osoba niezwykle pozytywnie nastawiona do współpracy z każdym podmiotem! Gorąco polecam!

Czy trzeba dodawać coś więcej? Chyba już nie, ale stanowczo trzeba wypróbować! A taką okazję, drogi Przedsiębiorco, masz na terenie naszego powiatu:

w Zdzieszowiach na ul. Katowickiej 9

oraz od 1 marca w Krapkowicach na ul. ks. Koziołka 12.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów kliknij TUTAJ.

Możesz także skontaktować się z Biurem:

ZDZIESZOWICE
ul. Katowicka 9
47-330 Zdzieszowice
tel. +48 77 481 40 45
kom. +48 790 890 147
mail: biuro@dakador.pl

KRAPKOWICE
ul. ks. Koziołka 12
47-303 Krapkowice

Zajrzyj na facebookowy profil Biura Dakador klikając w poniższy obrazek.

GP, mapki: google.pl

Artykuł sponsorowany