CZYTELNICY PISZĄ: Co z tymi skrzynkami?

Na naszą skrzynkę redakcyjną krapkowice24.7@gmail.com wpłynęła wiadomość od naszego Czytelnika, który zastanawia się co się dzieje ze skrzynkami telekomunikacyjnymi na ulicach Krapkowic.

– Od wielu dni całkowicie otwarta jest skrzynka na przystanku przy rondzie w centrum. Przecież to żaden problem, aby w nocy ktoś zniszczył okablowanie w środku. – relacjonuje nasz Czytelnik. – Właściwie to dziwiłem się, że dotychczas nikt tego nie zrobił, ale wczoraj jak szedłem ul. Prudnicką zobaczyłem całkowicie rozwaloną inną skrzynkę. Tu już nawet nie chodzi o to, że takie cuda szpecą ulice, ale po prostu o bezpieczeństwo.

 

AKTUALIZACJA  21.06.2018

Po kilku dniach od opublikowania powyższego artykułu ten sam Czytelnik przesłał nam fotografię zamkniętej i zabezpieczonej skrzynki przy rondzie w centrum.

– Cieszę się, że napisanie do Was coś dało. – pisze Czytelnik. – skrzynka przy rondzie już jest zabezpieczona. Choć przydałby się  monitoring z prawdziwego zdarzenia, na podstawie którego można byłoby zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności wandali.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia, coś Cię zaskoczyło, zbulwersowało lub uradowało i chcesz się tym podzielić z innymi Czytelnikami wyślij nam zdjęcia wraz z informacją. Szczegóły tutaj: