„Batman vs Superman” w krapkowickim kinie w dniu premiery ogólnopolskiej [+video]

1 kwietnia,w dniu ogólnopolskiej premiery, na ekranie krapkowickiego kina pojawi się długo oczekiwany film pt. „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”.

bat vs spStarcie dwóch ikon komiksu będzie można oglądać w tym samym czasie, kiedy film będzie wyświetlany na ekranach kin w całej Polsce.

– W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. – informuje dystrybutor. – Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

Film wyreżyserował Zack Snyder, autor takich hitów, jak „300”, „Świt żywych trupów” czy „Człowiek ze stali”. Zresztą, Henry Cavill, który grał już postać Supermana w tym ostatnim filmie, wcieli się w nią ponownie. Zmieni się jednak aktor, odgrywający rolę Batmana. Mrocznego rycerza zagra Ben Affleck, kojarzony dotychczas z zupełnie innym rodzajem filmów.

Muzykę do filmu napisał Hans Zimmer, którego soundtrack z „Interstellar” znalazł się wśród czołówki najlepszych ścieżek dźwiękowych. Za zdjęcia z kolei odpowiada Laryy Fong, twórca wizualnej strony „300” czy… serialu „Lost”.

Zapowiada się niezłe widowisko. Na ekranie krapkowickiego kina będzie możliwość wyboru seansu: w 2D, 3D, z dubbingiem lub napisami. Cena: 18 zł.

Zobacz trailer:

DM

One thought on “„Batman vs Superman” w krapkowickim kinie w dniu premiery ogólnopolskiej [+video]

  • 23 marca 2016 at 18:30
    Permalink

    W dniu ogólnopolskiej premiery – i tak ma być 🙂

Comments are closed.