Agnieszka Ciotucha – Dietetyk kliniczny i Trener personalny

Żywienie w chorobach tarczycy (niedoczynność, Hashimoto),

insulinooporność, PCOS, cukrzyca typu 2,

candida, choroby układu pokarmowego.

 Rejestracja pod numerem tel.: 798 604 083

 • Konsultacje dietetyczne

 • Profesjonalna całościowa analiza składu ciała

 • Indywidualne diety

 • Indywidualne programy treningowe

 • Analizy jakościowe i ilościowe gotowych jadłospisów

 • Żywienie kobiet w ciąży jak i po ciąży

 • Żywienie osób aktywnych-sportowców

 • Żywienie w chorobach

 • Kuracje odchudzające
  aga

  Zapraszam na konsultacje dietetyczne, podczas których zbadam Twój stan i ocenię zwyczajowy sposób żywienia, przeanalizuję niewłaściwe nawyki oraz udzielę porad i wskazówek, które pomogą Ci je skutecznie korygować, by w przyszłości samodzielnie i świadomie dokonywać właściwych wyborów żywieniowych. Wytłumaczymy Ci nie tylko co i jak jeść, ale przede wszystkim dlaczego. Przeprowadzimy również szczegółowy wywiad dietetyczny dotyczący Twojego stanu zdrowia, trybu życia i preferencji kulinarnych, aby opracowany jadłospis jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Wskażę Ci także optymalny plan aktywności fizycznej, dzięki której uzyskasz maksymalne korzyści z wdrażanych zmian żywieniowych.

  Czym się wyróżniam ?

  Każdą dietę przygotowuję odrębnie, w oparciu o aktualny stan fizyczny i psychiczny osoby. Nie proponuję gotowych jadłospisów dostępnych od ręki.Dieta powstaje indywidualnie dla Ciebie, na bazie ścisłego bilansu składników odżywczych oraz wszystkich informacji zgromadzonych podczas konsultacji wstępnej. Zlecając mi przygotowanie diety możesz mieć pewność, że ułożę Ci najskuteczniejszą, opracowaną specjalnie dla Ciebie !

   Jeżeli Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów pamiętaj, że efektywna dietoterapia to podstawa. Skuteczne odchudzanie to stopniowa, konsekwentna przebudowa dotychczasowego sposobu żywienia i stylu życia. Z moją pomocą nie tylko osiągniesz wymarzony cel, ale dzięki utrwaleniu właściwych nawyków –nauczysz się jak go utrzymać.

  Dni przyjęć :

  wtorki od 15.00-19.00, czwartki od 10.00 – 13.00

  Zapisy i więcej informacji:

  pod nr tel. 775 453 390 lub 798 604 083

  Polub też fanpage’a i bądź na bieżąco!

  Sprawdź tutaj!

  Tekst sponsorowany.

   

2 thoughts on “Agnieszka Ciotucha – Dietetyk kliniczny i Trener personalny

Comments are closed.