36 Bieg Krapkowicki już za nami. Zobacz zwycięzców biegów dla dzieci

Poniżej przedstawiamy zwycięzców biegu dla dzieci we wszystkich kategoriach.

I Kategoria wiekowa 2011 i mł – 300 m – Dziewczęta

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 422 Slavíková Dominika POL 2011 Lipová – lázně 00:00:59
2 751 Czarnecka Julia POL 2011 ZAWISZA STARA KUŹNIA 00:00:59
3 761 Kadłuczka Milena POL 2011 SP 2 Głogówek 00:01:00

I  Kategoria wiekowa 2011 i mł – 300 m – Chłopcy

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 454 Lepich Dawid POL 2011 Przedszkole nr 3, Gogolin 00:01:03
2 240 Mielczarczyk Mikołaj POL 2011 Przedszkole nr 6 Krapkowice 00:01:03
3 8 Sanetra Mateusz POL 2011 Przedszkole w Kórnicy 00:01:03

II Kategoria wiekowa 2010-2009 – 400 m – Dziewczęta

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 362 Zawadzka Lena POL 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice 00:01:12
2 769 Przywara Oliwia POL 2009 Zespół szkolno przedszkolny im. Jana Pawła II 00:01:20
3 137 Włodek Wiktoria POL 2009 Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 00:01:21

II  Kategoria wiekowa 2010-2009 – 400 m – Chłopcy

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 241 Bień Kuba POL 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice 00:01:12
2 393 Los Borys POL 2009 Zespół szkół sportowych numer 5 Krapkowice 00:01:14
3 635 Siwoń Eryk POL 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice 00:01:15

III Kategoria wiekowa 2008-2007 – 500 m – Dziewczęta

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 837 Walków Bianka POL 2014 Niemodlin 00:01:35
2 757 Hoc Zuzanna POL 2008 Mulks Juvenia Głuchołazy 00:01:38
3 375 Kosicka Martyna POL 2007 Szkoła Podstawowa nr2 w Gogolinie 00:01:41

III Kategoria wiekowa 2008-2007 – 500 m – Chłopcy

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 750 Kansy Paskal POL 2008 ZAWISZA STARA KUŹNIA 00:01:30
2 346 Sowa Jan POL 2007 LKS Jedność Rozmierka 00:01:31
3 361 Biemek Kamil POL 2007 PSP nr1 w Krapkowicach, Steblów 00:01:32

IV Kategoria wiekowa 2006-2005 – 800 m – Dziewczęta

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Kraj Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 752 Gumienny Lena POL 2005 ZAWISZA STARA KUŹNIA 00:02:49
2 391 Makohon Wiktoria POL 2006 Kędzierzyn-Koźle 00:02:54
3 796 Wikierska Malinka POL 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice 00:02:57

IV  Kategoria wiekowa 2006-2005 – 800 m – Chłopcy

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 412 Dvořák Dalibor 2006 TJ Olympia Bruntál 00:02:34
2 771 Gabert Maciej 2005 PSP nr 20 w Opolu 00:02:37
3 494 Pietras Mateusz 2005 Ks Fortuna Głogówek 00:02:40

V Kategoria wiekowa 2004-2002 – 1000 m – Dziewczęta

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 416 Navrátilová Sára 2004 TJ Olympia Bruntál 00:03:21
2 419 Poláková Jana 2003 TJ Olympia Bruntál 00:03:26
3 420 Czeschová Eliška 2003 TJ Olympia Bruntál 00:03:31

V Kategoria wiekowa 2004-2002 – 1000 m – Chłopcy

Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Rok ur. Klub/miejscowość Czas
1 651 Nalepa Jakub 2002 Gimnazjum Nr 2 Głuchołazy, Burgtrabice 00:02:50
2 421 Novák Michal 2004 TJ Olympia Bruntál 00:03:17
3 543 Kusiek Kamil 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice, Ściborowice 00:03:19

GP

CZYTAJ TAKŻE