20-latek odpowie za kradzieże

W ręce kryminalnych z Krapkowic wpadł 20-latek. Śledczy ustalili, że mężczyzna oprócz kradzieży sprzętu RTV ma na swoim koncie również kradzież samochodu. Policjanci odzyskali większość skradzionego sprzętu RTV, odzyskali także samochód.Mieszkaniec Gogolina od kryminalnych na razie usłyszał trzy zarzuty popełnienia przestępstw, ale to nie koniec. Podejrzany teraz musi się liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

W ostatnią środę (25 stycznia) kryminalni z Krapkowic zatrzymali 20-latka, mieszkańca Gogolina, którego podejrzewali o kradzież telewizora z jednego z miejscowych marketów. Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia.

Podczas wyjaśniania okoliczności sprawy, okazało się, że mężczyzna popełnił jeszcze inne przestępstwa. Śledczy ustalili, że mieszkaniec Gogolina w okresie od listopada ubiegłego roku z miejscowych marketów skradł kolejnych pięć telewizorów i drobny sprzęt RTV.

Mężczyzna podejrzany jest również o kradzież w Gogolinie osobowego opla i kół z innego samochodu. Poszkodowani swoje straty oszacowali na ponad 10 000 złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionych rzeczy w tym samochód i telewizory.

Zatrzymany usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz podejrzany musi się liczyć z karą nawet do 5 lat karą pozbawienia wolności.


KPP

One thought on “20-latek odpowie za kradzieże

Comments are closed.